Reklama

Športový náramok Huawei Watch Fit teraz kúpite o viac ako 50 € lacnejšie

Zdroj | Huawei
Stanislav Vinc
Zdroj | Huawei
Zdroj | Huawei

Športové náramky a smart hodinky vybavené celým spektrom senzorov a funkcií pre monitorovanie zdravia, spánku, pohybu a športov, sú z roka na rok šikovnejšie a zároveň cenovo dostupnejšie. Už tak cenovo atraktívne hodinky Huawei Watch Fit si teraz môžete kúpiť ešte lacnejšie, so zľavou až 47,1 %.

TECH DEALS – Vzhľadom na to, že nie všetky aktuálne zľavnené produkty spĺňajú podmienky na to, aby mohli byť zaradené v pravidelného pondelkového seriálu ZĽAVY (napr. minimálne 50% zľava z pôvodnej ceny), rozhodli sme sa prinášať aj samostatné tipy na zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu.

Ak by ste chceli do vášho života zakomponovať zdravotne zameraný smart gadget, no na investíciu stoviek eur do prémiových smart hodiniek sa úplne necítite, v hľadáčiku by vám nemali chýbať Huawei Watch Fit. Za pomerne nízku cenu toho totiž dokážu prekvapivo veľa.

Zdroj | Huawei

Hodinky sú vybavené 1,64“ AMOLED displejom, ktorý si môžete prispôsobiť podľa vašich predstáv pomocou viacerých farebných ciferníkov pre rôznu príležitosť i náladu. Počas dňa dokážu Huawei Watch Fit monitorovať váš pohyb, počet krokov, tep a spálené kalórie a v noci zas spánok, ku ktorému vám prostredníctvom mobilnej aplikácie poskytnú aj tipy, ako si zvýšiť jeho kvalitu.

Zdroj | Huawei

Spomedzi špeciálnych vychytývok určite nesmieme opomenúť jeho schopnosť odmerať vám hladinu kyslíka v krvi, ako aj GPS modul, vďaka ktorému si budete môcť zaznamenávať absolvovanú trasu počas športovania aj bez toho, aby ste so sebou museli ťahať aj váš smartfón. Okrem športových metrík v rámci 96 športov dokážu Huawei Watch Fit sledovať aj menštruačný cyklus s odhadom a upozorneniami na blížiace sa „špeciálne dni“.

Zdroj | Huawei

Huawei Watch Fit zamierili na trh s odporúčanou cenou 119,00 €, aktuálne si ich však už môžete kúpiť za cenu už od 63,60 €. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.