Reklama

Športové hodinky Suunto 3 lacnejšie o takmer 40 %? Aj to je možné

Zdroj | Suunto
Michal Sobek
Zdroj | Suunto
Zdroj | Suunto

Športové hodinky sú dnes veľmi obľúbeným gadgetom. Dohliadnu na váš výkon a všetko potrebné máte na ruke. Máme pre vás tip na športové hodinky Suunto 3. Majú klasický okrúhly dizajn a aktuálne ich zoženiete lacnejšie o takmer 40 %.

Pozrite si

Hodinky Suunto 9 Peak – vlajková loď z titánu nabitá funkciami

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Telo je vyrobené z kompozitného polyamidu a okolo displeja je kovová luneta. Rozmery tela hodiniek sú 43 x 43 x 14,3 mm a hmotnosť veľmi nízkych 36 gramov. Remienok je silikónový, ale nie je ho problém vymeniť za akýkoľvek iný. Samozrejmosťou je vodeodolnosť do 30 metrov, takže s nimi môžete absolvovať aj plávanie.

Všetky informácie sa zobrazujú na 1,69-palcovom displeji. Ten ale nie je dotykový, takže ho budete ovládať piatimi postrannými tlačidlami. Niekto to môže brať ako nevýhodu, ale aspoň máte istotu, že vám napríklad pri športovej aktivite váš rukáv nepozastaví aktuálne meranie.

Hodinky Suunto 3 vedia samozrejme merať kroky, spálené kalórie, prejdenú vzdialenosť, tep srdca, stres a aj spánok. Zvládnu všetko, čo by ste mohli potrebovať. K dispozícii je aj vytvorenie 7-dňového tréningového plánu, ktorý je presne určený na vašu aktuálnu fyzickú kondíciu. Hodinky nemajú vlastný GPS modul, a tak na meranie trasy pri sebe budete musieť mať spárovaný smartfón.

Zdroj | Suunto

Výdrž sa pohybuje na úrovni až desiatich dní a dobijete ich špeciálnou nabíjačkou s magnetickými pinmi. Kompatibilita je zaručená s operačnými systémami Android a iOS. Keďže ide o vlastný operačný systém, tak sa vám síce budú zobrazovať prijaté notifikácie, ale nebudete na nich môcť reagovať.

Zdroj | Suunto

Pôvodne tieto športové hodinky stáli 229 eur, ale stále si svoju cenovku dokázali obhájiť. Aktuálne ich ale zoženiete už za 139 eur, čo je skvelá úspora 90 eur alebo aj 39,3 %, a to sa už naozaj oplatí.

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

 

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.