Spoločnosť IKEA spolu s ROG prinášajú na slovenský trh herné príslušenstvo

ZDROJ | IKEA

Švédsky nábytkársky gigant IKEA začal spoluprácu so značkou ASUS, konkrétne s jeho hernou divíziou ROG. Výsledkom je tak nábytok určený pre hráčov, ktorý im spríjemní dlhé hodiny za počítačom. Nájdu sa tu ale aj rôzne bizarné kúsky.

Pozrite siIKEA vytvorila v spolupráci s ROG nové doplnky pre hráčov

Čoskoro už aj na slovenskom trhu

Ako vás už vo februári informoval kolega Stano, IKEA spolu s hernou divíziou ROG priniesla na japonský trh rôzne príslušenstvo pre aktívnych hráčov. Teraz sa toto príslušenstvo dostane aj k nám.

Dokopy ide o 28 produktov. Nájdeme tu niekoľko modelov herných stoličiek. Dizajnéri si dali pozor na to, aby boli stoličky ergonomické a posed čo najpohodlnejší. Určite nechce hráč po niekoľkých hodinách pri počítači cítiť bolesť chrbta.

Niekto by ale mohol čakať, že herná stolička bude mať krikľavé farby a bude vyzerať ako z iného vesmíru. Ideálne by bolo ešte poriadne RGB podsvietenie. Nič z toho sa tu nedeje. Ceny stoličiek sa pohybujú od 49 do 149 eur.

Všetko príslušenstvo prichádza v striedmom dizajne bez zbytočných rušivých elementov. Bežný človek by ani nespozoroval, že ide o herný segment. Ten, kto bude chcieť doplnkami vynikať sa asi poobzerá niekde inde.

IKEA tvrdí, že na svete je vyše 2,5 milióna hráčov a každý z nich má iný vkus a vyhovuje mu niečo iné. Preto by rada svojim novým príslušenstvom vyhovela čo najväčšiemu počtu.

Prinášajú aj výškovo nastaviteľný stôl. Tam už je badateľný herný jazyk ROG divízie. Stôl si dokáže zapamätať až 4 polohy a ovláda sa pohodlne tlačidlami pod ním. Cena takéhoto herného stola bude okolo 449 eur.

ZDROJ | IKEA

Nájdu sa tu ale aj rôzne bizarnejšie kúsky. Za pozornosť stojí drevená ruka za 19,99 eur, kde si môžete odložiť dvoje herné slúchadlá. Držiak na pohár za 8 eur alebo držiak na myš od kábla, aby sa vám nezamotal za 9,99 eur.

ZDROJ | IKEA

Nechýbajú ani dve veľkosti herných podložiek od 4,99 eur. Za pozornosť stojí aj čierna drevená skrinka na kolieskach za 99,90 eur alebo polička za 79,90 eur.

Táto kolekcia herného nábytku bude dostupná aj na Slovensku, a to už od októbra tohto roka. Všetko príslušenstvo nájdete časom aj na oficiálnej stránke IKEA. Dokonca ani ceny sa nám nezdajú nejako prestrelené. To je pre mnohých hráčov určite skvelá správa.

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku