Reklama

Špičkové slúchadlá v 40-percentnej zľave? To sú Sony WH-1000XM4

Zdroj | Sony
Michal Sobek
Zdroj | Sony
Zdroj | Sony

Spoločnosť Sony je možné poznať podľa viacerých segmentov elektroniky, medzi ktoré patrí aj audio príslušenstvo. Práve k nemu sa radia aj slúchadlá Sony WH-1000XM4, aktuálne v 40-percentnej zľave.

Konštrukcia je síce plastová, ale prvotriedne spracovaná, pričom hmotnosť je príjemných 254 gramov, takže ich na hlave nebudete cítiť ani pri niekoľko hodinovom počúvaní hudby. Mäkký je aj hlavový most a náušníky.

Obsah pokračuje pod reklamou

Vo vnútri náušníkov sú integrované 40-milimetrové dynamické meniče, ktoré disponujú certifikáciou Hi-Res Audio a k dispozícii sú podporované kodeky AAC, LDAC a SBC. Vďaka kvalitným mikrofónom s technológiami HD Voice a Echo Cancellation budú aj hovory krištáľovo čisté.

Sony nezabudlo ani na funkciu aktívneho odhlučnenia okolitých ruchov (ANC). Tú má na starosti vlastný čip QN1, ktorý má špeciálny algoritmus na zlepšenie tejto technológie. Opakom ANC je ambientný režim.

Zdroj | Sony

O párovanie sa stará Bluetooth 5.0, ale môžete využiť aj NFC čip. Vhod príde aj mobilná aplikácia, kde si následne viete nastaviť jednotlivé gestá alebo si zvuk prispôsobiť pomocou detailného ekvalizéra.

Sony WH-1000XM4 majú aj pôsobivú výdrž na jedno nabitie, ktorá sa pohybuje okolo 38 hodín, pričom ich nabijete cez štandardný USB-C konektor. Napríklad 10 minút v elektrine im dodá ďalších 5 hodín nerušeného počúvania hudby.

Bezdrôtové slúchadlá Sony WH-1000XM4 prišli na trh s odvážnou cenovkou 399 eur. Teraz ich viete kúpiť už za 240 eur, o predstavuje úsporu 159 eur alebo aj 40 %. Aktuálnu cenu nájdete aj na Heureka.sk:

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.