Reklama

Špičkové All in one PC Dell pre najnáročnejších

Dominik Fúsek

Počítače všetko v jednom sa pomaly vyvíjajú a začínajú sa objavovať nadmieru zaujímavé modely. Svojich hráčov predstavujú všetci veľkí výrobcovia, naposledy to napríklad boli HP alebo Samsung. Určite má čo ponúknuť aj Dell Inspiron One 2320, a to aj najnáročnejším.

Dell Inspiron One 2320

Už letmý pohľad na špecifikácie, ale aj na zariadenie samotné našepkáva, kam ho zaradiť. Luxusný vzhľad a pomerne tenké vyhotovenie posielajú novinku na stoly tých najnáročnejších. Prakticky bez kompromisov sa zaobišla aj výbava. 23“ displej s LED podsvietením má Full HD rozlíšenie a dokáže snímať dotyky. V kombinácii s Windowsom 8 bude teda ovládanie úžasne pohodlné, na príchod nového systému si však treba počkať. Zatiaľ bude Dell vybavený iba sedmičkou. Čo sa týka hardvéru, spoľahnúť sa môžete na Intel Sandy Bridge procesory Core i5 alebo i7, o výkon teda nebude núdza. Okrem dostatočne výkonnej integrovanej grafiky je k dispozícii aj dedikovaná typu Nvidia GeForce GT 525M. Žiaľ, desktopová alebo aspoň výkonnejšia mobilná karta sa nezmestila. Špecifikácie zahŕňajú aj operačnú pamäť do veľkosti 8 GB a pevný disk do 2 TB.

Dell Inspiron One 2320

V plejáde konektorov žiaľ chýba USB 3.0, k dispozícii je len 6 USB 2.0 portov. Novinku môžete používať aj ako monitor k inému zariadeniu, má totiž HDMI vstup. V tom prípade určite dobre poslúžia reproduktory JBL s technológiou SRS Sound. Ak by ste dokonca počítač chceli používať aj ako televízor, ani tu sa vám medze nekladú. Má totiž integrovaný TV tuner, DVD napaľovačku a na želanie dokonca Blu-ray napaľovačku. V balení okrem počítača, bezdrôtovej myši a klávesnice nájdete aj dve hry pre vaše deti. Cena sa bude pohybovať v rozmedzí 950 $ (700 €) až 1 400 $ (1 029 €) v závislosti od konfigurácie.

Dell Inspiron One 2320

Zdroj a foto: geeky-gadgets.com, hitechreview.com

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.