Reklama

Špičkové All-in-One od Asusu

Drahomír Piok

Do konca roka sa na trhu objaví trojica nových počítačov s konštrukciou all-in-one. Luxusná konštrukcia, výborný hardvér ponúkne každý z modelov. Jediným rozdielom bude iná veľkosť LCD obrazovky, ktorá sa bude pohybovať od 21,5“ cez 23,6“ až po najväčších 27“.

Asus ET2700

Asus ET2700

Skvostný dizajn

Dizajn nových modelov, konkrétne ET2210, ET2410 a ET2700 je prakticky totožný. Čierny lem okolo displeja strieda pod ním lišta z brúseného hliníka. Spolu s kovovým stojanom ponúka nový rad veľmi elegantný vzhľad. Je vidieť, že oproti minulým modelom prešiel dizajn veľký kus cesty. Žiaľ, neboli sprístupnené všetky technické špecifikácie, tie budú uvlonené až tesne pred predajom. Na druhú stranu aj z toho mála čo je známe vieme posúdiť, že to rozhodne nebudú žiadne „orezávatka“.

Asus ET2410

Asus ET2410

Má na iMac?

Síce je pre mňa sklamaním použitie FullHD rozlíšenia aj pri najväčšom 27“ modely, nuž je zrejmé, že na iMac ešte podobné kúsky nedorástli. Ostatné hardvérové osadenstvo už poteší aj náročnejších. Na LCD s LED podsvietením funguje multidotyk a pozorovacie uhly siahajú až po 178°. Škoda,že Asus nepoužil obrazovky z ich IPS monitorov, no výsledná cena počítačov by bola o kategóriu vyššia. Na výber bude celá paleta druhej generácie Intel Core procesorov. Množstvo RAM môže dosiahnuť až 8 GB DDR3 a maximálna kapacita úložného priestoru je 1 TB. Na pravej strane obrazovky sú dostupné porty pre USB 3.0, e-SATA, HDMI a čítačka pamäťových kariet. Samozrejme sa nezabudlo ani na Ethernet, VGA a obyčané USB 2.0. Poteší aj integrovaná webkamera, Blu-ray mechanika a zvukový systém SonicMaster Audio. Do predaja vstúpia približne v novembri za cenu začínajúcu približne od 650 €.

Asus ET2700

Asus ET2700

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.