Reklama
  • #iOS
  • 2 min.
  • 26.11.2013

Spendee – Jednoduchý a krásne spracovaný správca financií

Marek Šimunek

Ak hľadáte komplexnú aplikáciu na správu vašich financií, jednu takú ponúkajú aj vývojári z našej susednej českej republiky. Spendee je síce novou aplikáciou, no množstvom funkcií nezaostáva za žiadnou aplikáciou od vývojárov zvučnejších mien.

Spendee

STIAHNITE SI aplikáciu Spendee v App Store

Spendee si v App Store môžete zakúpiť za príjemných 1,79 €, pričom okrem verzie pre Apple iOS je k dispozícii aj verzia aplikácie pre zariadenia s operačným systémom Google Android. Tá je síce zadarmo, ale s reklamou. Jednoduché a prehľadné prostredie aplikácia je plne prispôsobené novému operačnému systému iOS 7 a ponúka možnosť zapisovania si prehľadu o utratených financiách za rôzne tovary, služby, kultúru a podobne. Samozrejme nechýba ani možnosť okrem výdavkov pridávať aj príjmy, ktoré môžu patriť do rôznych kategórií.

Za mierne mínus aplikácie považujem nemožnosť vytvárania si vlastných kategórií, ako aj chýbajúcu možnosť zdieľania výdavkov a príjmov s druhým členom v rodine, vďaka čomu by ste mali detailný prehľad o toku rodinných financií. Naopak istotne poteší možnosť exportovania údajov do Excelu, alebo na Google Drive, alebo možnosť zadávania opakovaných platieb, či prehľadné zobrazenie výdavkov v grafoch. Spendee je príjemným prekvapením a množstvo používateľov ocení najmä minimalistické prostredie, ktoré dokonale korešponduje s novým iOS.

Spendee

Spendee

Hodnotenie: 8/10

Veľkosť: 13,7 MB

Cena: 1,79 €

Foto: TECHBOX

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.