Reklama
  • #iOS
  • 2 min.
  • 28.9.2015

Spark - kráľ e-mailu sa stal ešte lepším

Marek Šimunek

O alternatívnom e-mailovom klientovi pre iOS pod názvom Spark sme vás informovali už dávnejšie. Jedná sa totiž o vynikajúci aplikáciu, ktorá sa postará o to, aby vás neotravovali reklamné e-maily. Teraz sa však táto aplikácia dočkala dôležitej aktualizácie.

 

Spark je aj naďalej vydareným e-mailovým klientom, ktorého hlavnou úlohou je to, aby vás vyrušili iba tie dôležité e-maily a tie reklamné ostali ticho. Spark sa postupne učí, ktoré e-maily sú pre vás dôležité a tie ostatné si môžete pozrieť až keď budete mať na ne dostatok času.

Pozrite si

Spark – Nový kráľ pre e-mail na vašom iPhone?

Nová verzia tohto e-mailového klienta priniesla ešte niekoľko vylepšení. Samozrejme tým prvým je podpora iOS 9. Ďalšou z noviniek je možnosť nastavenia defaultnej e-mailovej adresy, ako aj možnosť upraviť prednastavené rýchle odpovede. Jednoducho tak na e-mail môžete reagovať ešte predtým, ako si ho otvoríte.

 

Navyše tieto rýchle odpovede teraz môžete použiť aj v aplikácii pre Apple Watch. Pribudli aj nové možnosti pre gestá pri používaní aplikácie. Napríklad sa môžete po vymazaní, alebo archivovaní e-mailu vrátiť do zoznamu správ namiesto predtým používaného zobrazenia nasledujúcej správy.

 

Navyše si už nemusíte vyberať medzi tým či správu častejšie mažete, alebo archivujete. V novej verzii existuje možnosť zobrazenia oboch volieb naraz. Poslednou novinkou je aj možnosť skryť kalendáre, ktoré nepotrebujete. Ak teda podobne ako my máte niekoľko kalendárov. nebude už váš kalendár v aplikácii Spark preplnený. Ak ste teda doposiaľ na tohto e-mailového klienta zabudli, určite ho po aktualizácii vyskúšajte, zmien je viac ako dosť.

Stiahnuť aplikáciu

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.