Reklama

Soundmatters FoxLV2: vreckový muzikant

Drahomír Piok

Americká spoločnosť Soundmateets, ktorou oblasťou záujmu sú audio výrobky, ako sa dá vyčítať aj z názvu, predstavila svoj malý vreckový reproduktor FoxLV2. Soundmatters ho propaguje prímárne ako Bluetooth príslušenstvo k iPhonu ale fungovať vám bude aj s iným bežným telefónom.

Soundmatters FoxLV2

Prenosný reproduktor je určite šikovné príslušenstvo pre veľa rôznych príležitostí. O to viac poteší, ak nemusíme používať otravné káble, ale iba pohodlne prehrávame hudbu cez Bluetooth, i keď týmto krokom prídeme o pár hodín výdrže. FoxLV2 samozrejme túto funkciu ovláda a hudbu prehráva cez Bluetooth 2.0 s technológiou A2DP, ktorá zabezpečuje zachovanie kvality prenášanej muziky bezdrôtovo. Po dizajnovej stránke vyzerá reproduktor športovo. Výkon stereo membrán je 8 W /95 dB a ich frekvenčný rozsah je od 80 Hz do 20 KHz. Funkcia BassBattery zastupuje subwoofer a má priniesť lepšie  basové efekty. Obdobnú funkciu ale nájsť takmer u každého podobného reproduktora, len názvy sa obmieňajú, no možno táto prekvapí.

Soundmatters FoxLV2

Výbornou vlastnosťou je aj možnosť využiť FoxLV2 ako hlasitý odposluch pre telefonovanie. Má totiž integrovaný mikrofón a prijať hovor môžete ľahko aj bez toho, aby ste telefón hľadali. Tlačidlo pre príjmanie hovorov je súčasťou výbavy a nachádza sa na prednej strane. Na tele nájdete ešte zopár konenktorov, 3,5 mm audio výstup pre slúchadlá, 3,5 mm výstup pre externý subwoofer, miniUSB a elektrický 5 V vstup. Výdrž nie je najhoršia, no nepresiahne 8-hodinovú hranicu. S rozmermi 143 x 55 x 35 mm sa vmestí aj do väčšieho vrecka. Cena zariadenia je vyššia než som očakával, predáva sa za 200 USD čo je necelých 145 €. V predaji je aj verzia bez Bluetooth modulu, tá je o 50 USD lacnejšia, čiže stojí v prepočte približne 108 €.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.