Reklama

Sony Xperia Z5, pán dokonalý

Zdroj | Sony
PR článok
Zdroj | Sony
Zdroj | Sony

Evolúcia pokračuje a štafetu vlajkovej lode preberá Sony Xperia Z5. Elegantná a uhladená, s telom hrúbky iba 7,3 mm. Nemusíte sa o ňu báť, ak ju oblejete, alebo vám spadne do vody či piesku. Do jej vode a prachu odolného tela sa vlhkosť alebo prach nedostane. Nádherný a farebne verný 5,2” Full HD displej s technológiami Triluminos a X-Reality for Mobile je aj zo strán pod veľkými pozorovacími uhlami dobre čitateľný. So stereo reproduktormi S-Force Front Surround máte možnosť užiť si príjemné zážitky pri počúvaní hudby, alebo pozeraní filmov.

Praktický a inteligentný kryt Cover Window váš smartfón Xperia Z5 nielenže ochráni, ale jeho hlavné funcie a dôležité udalosti budete mať vždy po ruke. Ako celý nový rad, tak aj Xperia Z5 má úplne nový fotoaparát s 23 Mpx snímačom Exmor RS for Mobile veľkosti 1/2.3”, používanej v kompaktných fotoaparátoch. Vďaka spojeniu prepracovanej optiky G Lens (f/2,0) s rýchlym autofókusom a stabilizačným systémom SteadyShot bez problémov uchováte svoje spomienky v najvyššej kvalite. Navyše môžete natáčať aj Ultra HD videá v rozlíšení až 3 840 x 2 60 px pri 30 fps.

O spoľahlivý výkon smartfónu Sony Xperia Z5 s operačným systémom Android 5.1 sa stará 64-bitový 8-jadrový procesor Snapdragon 810 s grafickým čipom Adreno 430 a 3 GB pamäte RAM. Dostatok priestoru pre multimédiá vám poskytne 32 GB vnútornej pamäte, ktorú si v prípade potreby ľahko rozšírite microSD pamäťovou kartou o ďalších 200 GB. Podpora rýchlych dátových prenosov v LTE sieťach nesmie chýbať ani tomuto smartfónu, rovnako, ako bezdrôtové prenosy cez Wi-Fi či Bluetooth, prípadne i NFC. A vďaka podpore PS4 Remote Play si svoje obľúbené hry zahráte aj na smartfóne Sony Xperia Z5.

To, čo nové smartfóny radu Xperia Z5 popri fotoaparáte charakterizuje, je inovované tlačidlo ON/OFF, v ktorom je implementovaný snímač odtlačkov prstov. Stačí, keď sa ho dotknete a smartfón sa vám odomkne. Žiadny mobilný telefón, a ani Sony Xperia Z5, nemôže spoľahlivo pracovať bez dostatku energie. O tú sa stará pomerne výkonná batéria s kapacitou 2 900 mAh, pre ktorú nie je problém v optimalizovanom režime udržať smartfón v chode až dva dni. Na predĺženie jej výdrže využijete úsporné režimy STAMINA. Pomocou nich, využívaním v nutnom prípade iba základných funkcií telefónu, výdrž batérie natiahnete aj na týždeň.

https://www.youtube.com/watch?v=OGqfFQdSbIw

Nová vlajková loď značky Sony, smartfón Xperia Z5, vám dodá pocit istoty v každej situácii. Či už pri zábave, oddychu alebo práci. Dostupný je v štyroch farbách, čiernej, bielej, zlatej a zelenej za cenu 699 €. Smartfón Sony Xperia Z5 Compact nájdete aj v ponukách operátorov O2, Orange a Telekom.

https://www.youtube.com/watch?v=AlYSQzjKwJM

 

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.