Reklama

Sony WALKMAN B150 a W250: mládežnícky drobec a outdoorový športovec

Imrich Maťo

Dvojica štýlových Walkmanov. Mládežnícky drobec, ktorého ľahko schováte do akéhokoľvek vrecka a outdoorový športovec, ktorého nezdolá ani nepriazeň počasia, sprcha, alebo váš extrémny športový výkon.

 

Sony NWZ-B150 series

 

Sony NWZ-B150 series

Prehrávače WALKMAN série B150 sú drobné, farebne pestré, podlhovasté, ktoré stačí zasunúť do USB v počítači, skopírovať do nich vybrané pesničky, pričom sa aj dobije batéria, a potom už len vložiť do ktoréhokoľvek vrecka, veď ich hmotnosť iba 28 g ani nepocítite, a počúvať hudbu, hoci aj cez pribalené slúchadlá (MDR-E804Y). Štyri farebné vyhotovenia, čierne, modré, červené a ružové sú ako stvorené pre mládež. Malý, trojriadkový LCD displej zobrazí potrebné informácie. Už trojminútové nabíjanie vám postačí na 90 minút prehrávania, s plne nabitou batériou (cca 70 min. nabíjania) si vypočujete až 18 hodín hudby. Séria B150 zahŕňa štyri modely prehrávačov. B152 má kapacitu 2 GB a B153 až 4 GB úložného priestoru. Modely B152F, resp. B153F majú navyše FM rádio s možnosťou nahrávania a funkciu diktafónu. Na rýchle vyhľadanie požadovanej pesničky vám poslúži funkcia ZAPPIN, ktorá vám prehrá úryvky jednotlivých skladieb.

Sony NWZ-W250 series

Sony NWZ-W250 series

O prehrávači v slúchadlách, Sony NWZ-W202, sme písali už v čísle 7-8/2009 časopisu BCMOBIL & TECHBOX. V týchto dňoch sme sa dočkali ďalšieho, konštrukčne podobnej série Walkmanu W250, ktorý je navyše prvým bezdrôtovým prehrávačom Sony odolným voči vode i potu, počas vášho športového výkonu. Integrovanie prehrávača priamo do slúchadiel je výborným počinom, vhodným najmä pre aktívnych ľudí a športovcov, keďže odpadajú starosti s drôtovými slúchadlami. Vami požadovanú skladbu ľahko nájdete pomocou funkcie ZAPPIN. Štyri farebné prevedenia (čierne, biele, ružové a lipovo zelené) a dve verzie pamäťového priestoru (W252 – 2 GB, W253 – 4 GB) sú k dispozícii aj tým najnáročnejším. Súčasťou balenia je aj elegantný stojan, slúžiaci na nabíjanie a prenos pesničiek cez USB konektor. Aj s W250-kami môžete už po troch minútach počúvať hudbu 90 minút, po plnom nabití batérie máte 11 hodín času na počúvanie. Oba prehrávače podporujú hudobné formáty MP3 a WMA, séria W250 aj AAC a Linear PCM.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.