Reklama

Sony VAIO M: nový mini notebook pre ženy?

Roman Calík

Ponuku Sony obohatí nový mini notebook M série, ktorý síce funkčne neprekvapí, zato v bielom prevedení určite poteší nejedno ženské srdce.

Sony VAIO M

  

Sony VAIO môžete mať aj v malom prevedení, t.j. v kabelkovej verzii. Novinkou v ponuke výrobcu je mini notebook série M, konkrétne model M11M1E. Na prvý pohľad zaujme jednoduchým, ale funkčným dizajnom s veľkým neprehliadnuteľným logom VAIO. Nedá sa nevšimnúť si trojicu USB portov na pravej strane, čo je potešujúce, nakoľko práve na mini notebookoch, ktoré u nás často nazývame i netbookmi, sú väčšinou len dva takéto porty. Poteší tiež VGA a nechýba ani Wi-Fi či Bluetooth. Tie sú zárukou mobility, ktorú potvrdzuje aj hmotnosť 1,4 kg. K lepšej práci určite pomôžu aj softvérové aplikácie VAIO Smart Network, VAIO Media Plus či VAIO Gate.

 

 Windows 7 Starter

Operačným systémom je, ako inak, Windows 7 Starter, pričom mobilný procesor Intel Atom N450 1,66 GHz postačí len menej náročným užívateľom. RAM má iba 1 GB a do útrob bielej alebo čiernej VAIO krabičky uložíte 250 GB dát. A zobrazovacia jednotka? 10,1-palcový LED displej s rozlíšením 1024×600. Jednoducho normálny netbook s logom VAIO, ktorý by mal byť v predaji už koncom tohto mesiaca.

Sony Vaio M

 

 

 

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.