Reklama

Sony sa v Telekome mimoriadne darí - prichádzajú aj ďalšie novinky

Roman Calík

Sony je späť! Portfólio smartfónov Sony na Slovensku rastie rekordným tempom. Najviac ich má v ponuke operátor Telekom. Dokonca už dorazil aj očakávaný tablet.

POZRITE SI: Sony Xperia Tablet Z – najtenší 10-palcový tablet máme už v redakcii! Aký je?

Sony to so smartfónmi a tabletmi myslí naozaj vážne. Spomeňme najmä špičkový high-end Sony Xperia Z, ktorý z veľkej trojky top Android smartfónov dorazil na náš trh ako prvý. A to sa mu vyplatilo. V ponuke operátora Telekom sa predáva výborne aj po príchode konkurenčných vlajkových lodí a nie je jediný.

Sony Xperia Tablet Z

Povedali by ste, že počas mája 2013 sa u operátora Telekom najlepšie predával smartfón Sony Xperia tipo? Dobrá cena, výborná kampaň urobili svoje. Celkovo je Sony v Telekome v súčasnosti druhou najpredávanejšou značkou. Na úspešný štart roka chce Sony nadviazať ďalšími novými modelmi. Aktuálne ich v ponuke operátora Telekom totiž nájdete 11 (vrátane farebných verzií a nového tabletu).

Sony v Telekome: Sony Xperia Tablet Z
Ako sa Sony darí nám porozprávali (zľava): Rastislav Medveď a Milan Dzilský zo Sony Mobile,
Michal Korec a Jakub Tóth zo Slovak Telekomu

Medzi poslednými novinkami pribudol aj Sony Xperia L, smartfón so 4,3-palcovým displejom a dvojjadrovým procesorom. Ten si môžete kúpiť v dvoch farebných verziách čierna a červená. Už zajtra sa tešte na jeho recenziu na TECHBOX.sk. Taktiež Telekom zaradil do ponuky cenovo dostupný model Sony Xperia E s 3,5-palcovým displejom a 1 GHz procesorom. Čoskoro určite dorazí aj novinka Sony Xperia SP. Určite však zvážte dopredajovú ponuku minuloročného high-end modelu Sony Xperia T.

Sony v Telekome: Sony Xperia Tablet Z
Rastislav Medveď predvádza bezdrôtové prepojenie tabletu Sony Xperia Tablet Z a televízora Sony

Absolútnou novinkou na trhu i v ponuke operátora Telekom je špičkový tablet Sony Xperia Tablet Z. Ten sme si už vyskúšali aj v našej redakcii, určite neprehliadnite naše prvé dojmy. U operátora  bude v ponuke drahšia LTE verzia, ktorá bežne stojí 629 € (v Telekome za 16 € mesačne pre programy Happy alebo od 129 € pre ostatné paušály). Wi-Fi verzia Sony Xperia Tablet Z sa bude predávať na Slovenku za 499 €.

Foto: Sony, TECHBOX

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.