Reklama

Sony predstavil trojicu domácich audio riešení pripravených na 3D

Imrich Maťo

Ste už doma pripravení na 3D zážitky z filmov? Televízor už máte aspoň vybraný a rozmýšľate, ako si vylepšiť zvuk? Sony včera predstavil tri nové domáce audio riešenia ponúkajúce 3D schopnosti.

Sony HT-CT150
Sony HT-CT150

Ak vás zaujali nové televízory Sony BRAVIA v štýle Monolithic design, ktoré sú pripravené aj na vychutnávanie si 3D filmov, tak vedzte, že spoločnosť Sony dala do pozornosti trojicu nových audio riešení, ktoré sú ako prvé tejto značky vybavené 3D schopnosťami a poskytnúť vám tak popri obrazovom aj zvukový zážitok. Sony HT-CT150 a HT-CT350 sú 3.1 kanálové systémy s panelom – podstavcom a reproduktormi štylizované v BRAVIA Monolithic dizajne. Panel s reproduktormi môžete inštalovať tromi spôsobmi, zavesiť na stenu, upevniť na podstavec na stôl, alebo samostatne položiť na poličku. O efekt digitálneho priestorového zvuku sa postará inovatívna zvuková technológia S-Force PRO Front Surround. Oba modely sú vybavené funkciou BRAVIA Sync, vďaka ktorej môžete ovládať kompatibilné zariadenia jedným ovládačom. Disponujú tiež výstupom Linear-PCM, schopným dekódovať až 8 kanálov nekomprimovaného zvuku LPCM, HDMI opakovačom s tromi výstupmi a jedným vstupom a tiež dvoma digitálnymi audio vstupmi (koaxiálny, optický). HT-CT150 ponúka 340 W výkon (85 W x 3 kanály + 85 W subwoofer), HT-CT350 má výkon 400 W (100 W x 3 + 100 W).

Sony HT-CT350
Sony HT-CT350

Sony HT-SF470 je 5.1 kanálový systém domáceho kina so štyrmi satelitnými reproduktormi a subwooferom a štíhlym prijímačom spôsobilým na prepojenie s 3D Blu-ray prehrávačmi. Zaujme mohutným, takmer tisíc wattovým výkonom (157 W x 5 +167 W), 3/1 HDMI opakovačom a podporou bezdrôtovej technológie S-Air, ktorá, ako voliteľný doplnok umožní prepojenie so satelitnými reproduktormi. Digital Media Port využijete na bezdrôtové prepojenie prehrávačov Walkman, iPod, alebo mobilných telefónov. Z ďalších vlastností je na mieste spomenúť funkciu BRAVIA Sync na ovládanie zariadení jedným ovládačom, dva digitálne audio vstupy (koaxiálny, optický) a kalibráciu DCAC pre automatické nastavenie zvuku jedným stlačením tlačidla. Už v máji budú dostupné systémy HT-CT150 s 32” panelom za cenu cca 300 $ (cca 223 €) a HT-CT350 so 40” panelom za približnú cenu 400 $ (cca 297 €). Systém domáceho kina HT-SF470 by mal byť k dispozícii o mesiac neskôr, teda v júni, za cenu asi 550 $ (cca 408 €). Pripravte sa nielen na vizuálne, ale aj zvukové lahôdky.

Sony HT-SF470
Sony HT-SF470

 

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.