Reklama

Sony MDR-RF4000K a MDR-RF810RK: slúchadlá pre domácu zábavu

Imrich Maťo

Máte už dosť problémov s káblami slúchadiel, ktoré stále zavadzajú a zamotávajú sa? Odpoveď sa skrýva v skratkách MDR-RF4000K a MDR-RF810RK. To je dvojica nových digitálnych bezdrôtových slúchadiel od Sony.

MDR-RF4000K

Nové, luxusne štýlové digitálne bezdrôtové slúchadlá Sony MDR-RF4000K vám zabezpečia krištáľovo čistý zvuk pri počúvaní hudby, alebo sledovaní televízie v súkromí a pohodlí domova, vďaka neodýmovej budiacej jednotke a 40 mm membráne s dlhým zdvihom, čím sa dosiahnu hlbšie a čistejšie basy. Slúchadlá pracujú na digitálnom rádiovo-frekvenčnom pricípe prenosu s dosahom 30 m a majú zabudovaný ovládač hlasitosti. Ich súčasťou je aj štýlový úložný a nabíjací dok, do ktorého sa slúchadlá plocho sklopia a zasunú, pričom sa môžu aj nabíjať. Výdrž nabíjateľnej NiMH batérie je 7 hodín, s alkalickou AAA batériou slúchadlá vydržia až 10 hodín počúvania hudby.

MDR-RF810RK

Slúchadlá Sony MDR-RF810RK sú rovnakej konštrukcie „okolo uší“ s digitálnym RF prenosom a tiež majú 40 mm membránu s neodýmovou budiacou jednotkou. Majú však väčší dosah, až 100 metrov a výdrž batérií pri prehrávaní je 13 hodín s nabíjateľnou NiMH batériou a až 28 hodín s alkalickou batériou AAA. Obe slúchadlá majú byť dostupné v priebehu apríla, no ich cena zatiaľ nebola zverejnená.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.