Reklama

Sony ICF-C717PJ: štýlový rádiobudík s projektorom

Imrich Maťo

Pohodové prebúdzanie sa pri zvukoch prírody, hudby z rádia, alebo digitálneho prehrávača. Máli sa vám? Rádiobudík Sony ICF-C717PJ toho dokáže oveľa viac.

Sony ICF-C717PJ

Dobre, poviete si, ďalší z rádiobudíkov. A čo s ním? Vedzte, že je to oveľa viac než len rádio s hodinami. Nový ICF-C717PJ od Sony je nabitý skvelými funkciami, vďaka ktorým sa môžete prebúdzať, alebo zaspávať v ešte väčšom pohodlí. S jeho kompaktným a štýlovo uhladeným dizajnom, v elegantnom prevedení z brúseného hliníka, isto bude vhodným doplnkom ktorejkoľvek domácnosti. S týmto rádiobudíkom máte bohatý výber možností, ako sa necháte zobudiť. Či už klasickým budíkom, počúvaním obľúbenej rozhlasovej stanice z FM/AM digitálneho tunera, niektorým z piatich ukľudňujúcich zvukov prírody, ale dokonca aj melódiami z vášho hudobného prehrávača.

Sony ICF-C717PJ

Aby ste mali vo svojej izbe dostatočný prehľad o pohodových podmienkach pre spanie, máte so Sony ICF-C717PJ k dispozícii aj izbový teplomer. Veľký, modro podsvietený LCD displej umožňuje ovládanie jasu v štyroch úrovniach. Bez problémov tak z neho odčítate potrebné údaje v noci, alebo za denného svetla. Sony ICF-C717PJ má však jeden bonus, ktorý zvyšuje komfort odčítavania údajov. Ako prvý rádiobudík od spoločnosti Sony má totiž vstavaný projektor. Otočným modulom objektívu si nastavíte ľubovoľný uhol a na stene alebo strope vidíte veľké zobrazenie času. To ešte stále nie je všetko. Nemusíte sa báť ani dočasného výpadku elektriny. Záložná batéria vám zabezpečí, že sa zobudíte v pravý čas.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.