Reklama

Sony Cyber-shot W350D: foťák len pre japonské ženy?

Roman Calík

Aj fotoaparát môže byť šperkom. Nová dvojica fotoaparátov od Sony totiž ponúkne dizajn, kde zabudnete na megapixle či funkcie…

Sony Cyber-shot W350D

Kompaktný fotoaparát Sony Cyber-shot W350 sa v Japonsku bude ponúkať aj v špeciálnej edícii, ktorá by mala zaujať predovšetkým ženy. S označením W350D totiž prichádza úprava tela fotoaparátu, za ktorou sa otočí nejedna slečna či dáma. Veď ktorá by nechcela ružový či strieborný foťák s krásnymi vzormi a ligotajúcimi sa kamienkami priamo na jeho tele? A to nie je všetko, výrobca pri ružovej verzii siahol až tak ďaleko, že i prstenec objektívu vyrobil z materiálu pripomínajúceho krištáľ. Dokonca budú k dispozícii i špeciálne navrhnuté puzdrá vo vzoroch fotoaparátov.

Sony Cyber-shot W350D

14,1 Mpx a HD video

A čo funkcie, ktoré síce budú hrať určite až druhé husle? Vylepšené fotoaparáty Sony Cyber-shot DSC-W350D ponúknu 14,1 Mpx objektív Carl Zeiss so 4-násobným optickým zoomom, 2,7-palcový LCD displej a funkcie ako Face Detection, iAuto, Smile Shutter či optickú stabilizáciu SteadyShot. Nebude chýbať ani možnosť nahrávať HD videá. Do predaja sa uvedené dve novinky dostanú koncom apríla, avšak pravdepodobne iba v Japonsku. Či budú dostupné aj v iných krajinách zatiaľ nie je známe.

Zdroj: Sony Insider

Sony Cyber-shot W350D lifestyle

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.