Reklama

Sonomax PCS-100 a PCS-200: Jedinečný silikón pre každé ucho

Drahomír Piok

Spoločnosť Sonomax ukázala patentované slúchadlá, s ktorými si bude rozumieť doslova každé ucho. Ak ste doteraz tŕpli pri obyčajných špuntoch v tom, že vám nesedeli, vypadávali alebo vás tlačili, tak s najnovším radom týchto slúchadiel si vytvoríte nezameniteľné originály pre vaše uši. Tvarovo dokonalé špunty slúchadiel týmto získajú aj výborné odizolovanie hluku od okolia.

Sonomax: PCS-100 a PCS-200

Kanadská spoločnosť Sonomax vyvinula vo svojich laboratóriách „čarovný“ silikónový vstrekovací systém, ktorý urobí svoju prácu už za 4 minúty. Celé slúchadlá vyzerajú na prvý pohľad strašidelne a aj ja som si až po chvíli uvedomil, že to na čo sa pozerám, je vlastne len nadstavec pre proces vytvorenia špuntov. Postup je jednoduchý a dá sa zvládnuť v niekoľkých krokoch. Nadstavec si pripravíte, odistíte a nasadíte na hlavu. Keď budete mať slúchadlá v ušiach, špunty naplníte stlačením tlačidiel na nadstavci lekárskym silikónom. Určite to bude zvláštny pocit ak sa má toto odohrávať v ušiach, no je to čisté, rýchle a hygienické.

Sonomax: PCS-100 a PCS-200

Po uplynutí štyroch minút, keď silikón dokáže uchovať nadobudnutý tvar, stačí slúchadlá vybrať z nadstavca a máte klasické špunty. Zmysel celého procesu si človek uvedomí až po vyskúšaní kvalít takto vytvorených špuntov na mieru. Zvuk má byť výborný a porovnateľný s top modelmi na trhu. Odpadať má aj dnes populárna funkcia aktívneho potláčania šumu, ktorú nahradí dokonalý tvar. Takto si budete môcť vytvarovať modely PCS-100 a PCS-200. Keďže spoločnosť prezentovala jedinečnosť vytvorenia slúchadiel z technických parametrov, je známe zatiaľ iba to, že budú zakončené pozláteným 3,5 mm konektorom. Sonomax už oznámil taktiež ceny, za PCS-100  zaplatíme 199 USD (145 €) a za PCS-200 dáme 299 USD (218 €). Ich dostupnosť na trhu bude na prelome mája a júna.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.