Reklama

Sonim XP3 Sentinel: vylepšený obrnený pomocník

Marek Šimunek

Spoločnosť Sonim Technologies sa do povedomia dostala svojím takmer nezničiteľným modelom Sonim XP1 či XP3. Voči vplyvom nepriaznivého prostredia sa nesie aj vylepšený model XP3 Sentinel, ktorý pridáva aj špeciálne funkcie pre vašu ochranu v prípade nebezpečnej situácie.

Sonim XP3 Sentinel

Známy Sonim XP3 nie je mobilným telefónom určeným do spoločnosti, ale na každodenné nasadenie v tom najnepríjemnejšom prostredí. Jeho konštrukcia získala vojenský certifikát MIL-810F za odolnosť voči vlhkosti, slanému prostrediu, otrasom a teplu. Sonim XP3 môže padnúť na pevnú podlahu z výšky 2 metre, môže byť 30 minút ponorený vo vode a dokáže pracovať v rozsahu teplôt od -20 do +55 stupňov Celzia.

Sonim XP3 Sentinel

Okrem vysokej odolnosti prináša Sonim vo vylepšenej verzii XP3 Sentinel aj tri farebné tlačidlá so špeciálnymi funkciami. Zelené tlačidlo môže byť používané pre indikáciu začiatku a konca pracovnej doby, žlté tlačidlo je určené pre rýchle monitorovanie a sledovanie pozície, ak sa dostanete do nebezpečnej situácie. Sledovací systém bude monitorovať vašu polohu na mape a vy budete musieť každých desať minúť potvrdiť, že ste v bezpečí, až kým žltý alarm deaktivujete. Posledným novým tlačidlom je červené. To vám umožní priamy kontakt s monitorovacím centrom, ktoré okrem iného bude poznať i vaše presné GPS súradnice, odosielané každé tri minúty, až kým bude mať batéria energiu. Pri plnom nabití môže telefón zasielať GPS súradnice až po dobu 24 hodín. Kvalitám telefónu zodpovedá aj odvážna trojročná neobmedzená záruka. Ak neveríte, čo XP3-ka dokáže, pozrite si aj jej video (na videu je model XP3, nie najnovšia verzia XP3 Sentinel). Kompletný datasheet nájdete na tomto odkaze.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.