Reklama

Sny sa plnia - je tu ultratenký prémiový smartfón s prídavnými modulmi

Zdroj | Lenovo
PR článok
Zdroj | Lenovo
Zdroj | Lenovo

Lenovo s novým smartfónom Moto Z trafilo do čierneho. Do ultratenkého tela dokázalo vtesnať špičkové technológie, no to nie je všetko. S prídavnými modulmi Moto Mods možnosti telefónu rozšírite presne podľa svojich potrieb.

Zdroj | Lenovo

Tenkosť je len začiatok. Lenovo ju vidí ako výzvu na výkon a skvelé vlastnosti pri zachovaní skvelých rozmerov. Celokovové telo Lenovo Moto Z je vyrobené z leteckého hliníka s použitím vodoodpudivej technológie a má hrúbku iba 5,19 mm.

Aj do tak tenkého tela dokázalo vtesnať vysokokapacitnú batériu postačujúcu až na 30 hodín prevádzky. S funkciou Turbopower je navyše možné batériu nabiť na 8 hodín používania už v priebehu 15 minút nabíjania.

Nadupaný technikou

O výkon bez zaváhania sa stará štvorjadrový procesor Qualcomm® Snapdragon™ s frekvenciou až 1,8 GHz, ktorý má k dispozícii operačnú pamäť s veľkosťou 4 GB. Brilantne ostrý 5,5“ Quad HD displej zobrazuje v 4K rozlíšení, čo oceníte pri fotení výkonným 13 Mpx fotoaparátom.

Zdroj | Lenovo

Tomu vďaka laserovému zaostrovaniu a optickej stabilizácii nerobí problém ani slabé osvetlenie a vaše zábery budú vždy skvelé. Predný 5 Mpx fotoaparát je vybavený širokouhlou šošovkou pre skupinové selfies.

Pod obrazovkou sa nachádza čítačka odtlačkov prstov, ktorá okamžite odblokuje telefón. Samotné vybavenie poskytuje priestor pre dokonalé odladenie. Zatočením zápästia sa spustí fotoaparát, dvojitým seknutím nadol sa zapne svetlo a otočením telefónu displejom dole sa aktivuje tichý režim.

Úplne iný smartfón v zlomku sekundy

Každý z nás má iné potreby a očakávania od svojho smartfónu. Lenovo Moto Z preto prichádza s unikátnym riešením Moto Mods. Vďaka vymeniteľným zadným modulom, ktoré držia pomocou integrovaných magnetov, premeníte svoje predstavy na realitu.

Tieto magnetické moduly sa jednoducho priložia k Moto Z a sú pripravené na okamžité použitie. Bez akéhokoľvek nastavovania, párovania alebo zapínania. S pomocou Hasselblad True Zoom sa optický, dokonca 10-násobný, zoom stáva realitou.

Okrem toho tento Moto Mod disponuje aj 4-násobným digitálnym zoomom, manuálnym režimom a fotením do JPG a RAW formátu. Samozrejmosťou je aj nahrávanie videí do formátu MPEG4.

Zdroj | Lenovo

Ku kvalitnému obrazu patrí samozrejme aj kvalitný zvuk. S JBL Soundboost reproduktorom máte vždy po ruke 80 dB zvuku z 2 stereo reproduktorov, každý s výkonom 3 W. Už so sebou nemusíte nosiť externé reproduktory, párovať ich a nabíjať.

S JBL Soundboost už žiadna párty neskončí predčasne. Reproduktor má integrovanú batériu postačujúcu až na 10 hodín prehrávania.

Pri zdieľaní digitálneho obsahu je často prekážkou veľkosť displeja. Nie je pohodlné ani praktické tlačiť sa pred malou obrazovkou. Lenovo preto predstavilo Moto Insta-Share projektor, ktorý dokáže premietať obraz až do veľkosti 70“.

Pre úplnú mobilitu je zabudovaná vlastná batéria s kapacitou 1100 mAh. Pre tých, ktorí potrebujú extrémnu výdrž na jedno nabitie je tu Incipio Power Pack. S týmto Moto Modom získate dodatočných až 22 hodín prevádzky v štýlovom a funkčnom dizajne.

Lenovo Moto Z je prvým smartfónom určeným na spoluprácu s Moto Mods. Rozumie si nie len so súčasnými modulmi, ale bude kompatibilný aj s ďalšími, ktoré budú nasledovať. Na Slovensku je dostupný u autorizovaných predajcov od októbra 2016 za cenu 699 €.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.