Reklama

Snooperscope otvorí oči vášho smartfónu aj v úplnej tme

Marek Šimunek

Nech sa výrobcovia snažia ako chcú, jednoducho integrovaný fotoaparát takmer ktoréhokoľvek smartfónu nedokáže v tme vidieť nič. Ak však chcete aby váš smartfón videl aj v tme budete potrebovať objektív pre nočné videnie.

Snooperscope

Ak teda chcete aby vás smartfón skutočne videl aj v tme budete potrebovať Snooperscope. Narozdiel od aplikácií, ktoré sľubujú zvýšenie citlivosti senzora vášho smartfónu ide na to Snooperscope inak a podobne ako samostatné objektívy od Sony úplne nahradí snímač vášho smartfónu. Vďaka Wi-Fi pripojeniu k vášmu iOS alebo Android smartfónu dokáže tento malý gadget zobrazovať všetko to čo vidí v úplnej dobe po dobu štyroch hodín. Toľko totiž vydrží jeho integrovaná batéria.

K smartfónu samotnému ho môžete pripevniť pomocou magnetu na jeho zadnej strane a v prípade, že váš smartfón nie je z kovu nemusíte zúfať. Vývojári totiž pripravili niekoľko druhou príslušenstva, ktoré umožnia jeho pripevnenie. Ak sa vám tento nápad pozdáva, môžete ho podporiť. Pre Snooperscope totiž ešte stále prebieha kampaň na stránke Kickstarter. V momente keď sa dostane Snooperscope do predaja je jeho očakávaná cena na úrovni 100 USD. To, či sa tak aj stane však závisí od toho, či získa dostatočnú podporu.

Snooperscope

Foto: Snooperscope

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.