Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Smarthodinky Polar Vantage V2 kladú dôraz na regeneráciu po tréningu

Smarthodinky Polar Vantage V2 kladú dôraz na regeneráciu po tréningu
Zdroj | Polar
Richard Pliešovský
Smarthodinky Polar Vantage V2 kladú dôraz na regeneráciu po tréningu
Zdroj | Polar
Zdroj | Polar

Najnovšia vlajková loď spoločnosti Polar prináša okrem množstva fitness funkcií aj lepšiu kontrolu vašej kondičky pred novým cvičením. Pomôže vám precíznejšie naplánovať výkonnostné ciele.

Zdroj | Polar

Polar Vantage V2 vás otestujú a zistia, či sú vaše nohy pripravené na ďalší tréning pomocou novej funkcie testu regenerácie nôh. Využíva sa na to sada poznatkov so zameraním na konkrétne svalové skupiny.

Testy bežeckého a cyklistického výkonu umožnia nastaviť vaše osobné zóny srdcového rytmu, rýchlosti a výkonu. Vďaka tomu sa budete môcť lepšie zameriavať na zlepšovanie vášho výkonu, zvlášť ak ste už na hranici možností a potrebujete znížiť skóre už len o pár sekúnd.

Program Training Load Pro vám pomôže zistiť, koľko ste v poslednej dobe trénovali a ako vaše tréningy namáhajú rôzne časti tela. Zobrazí vám tiež vizualizáciu toho, koľko ste v poslednej dobe trénovali, takže budete vedieť, či ste na dobrej ceste v pokroku.

Zdroj | Polar

Test obnovy nôh ukáže, či sú pripravené na vysoko intenzívny tréning za pár minút bez špeciálneho vybavenia – všetko, čo potrebujete sú smarthodiny.

Zdroj | Polar

Naplánujte si trasu v Komoot, importujte ju do Vantage V2 a zabudovaná navigácia sa postará pomocou podrobných pokynov o zvyšok.

Pozrite si

Polar Unite – ideálne smart hodinky pre začínajúcich športovcov?

Hodinky podporujú viac ako 100 rôznych športov, pridať si môžete až 20 športových profilov a prispôsobiť si individuálne nastavenia. Používanie správneho športového profilu pomáha udržiavať vaše tréningy v aplikácii Polar Flow aktuálne.

Farebný 1,2-palcový displej má rozlíšenie 240 x 240 pixlov a podporuje funkciu always-on display. Chráni ho vrstva Gorilla glass. Vo vnútri sú integrované GPS, GLONASS, Galileo, QZSS, barometer a výškomer. Hodinky sú vodeoodolné do hĺbky 100 m, prešli vojenskými testami štandardu MIL-STD-810G.

Hodinky môžete využiť aj na prehrávanie hudby. Vantage V2 sa pripoja k vašej obľúbenej hudobnej službe a umožnia ovládať piesne a hlasitosť bez toho, aby ste museli vytiahnuť smartfón.

Zdroj | Polar

V sprievodnej platforme Polar Flow si môžete pripraviť tréningový plán a využiť analytické nástroje. Je k dispozícii pre počítače a mobilné zariadenia (Windows, Android, iOS a macOS).

Novinka je vyrobená z prémiových materiálov. Hliníkové puzdro a silikónové remienky zabezpečia, že Polar Vantage V2 znesú naozajstnú záťaž a budú vás sprevádzať aj cez najnáročnejšie tréningy.

Li-pol batéria má kapacitu 346 mAh. Ponúka 40-hodinovú výdrž v tréningovom režime, čo znamená zapnuté GPS a meranie srdcového tepu. V bežnom režime (s nepretržitým meraním srdcového tepu) sľubujú solídnu výdrž 7 dní.

Vantage V2 majú 47 x 47 x 13 mm, hmotnosť s remienkom je 52 g (34 g bez remienku). Prvá generácia Polar Vantage V mala 66 gramov.

Zdroj | Polar

Polar Vantage V2 sa predávajú za 499,95 eur. Na výber sú v čiernej, zelenej a sivej limetke. Verzia so snímačom srdcového tepu H10 vás vyjde o 50 eur viac.

Zdroj | Polar
Zdroj