Reklama

Smarthodinky Polar Vantage V2 kladú dôraz na regeneráciu po tréningu

Zdroj | Polar
Richard Pliešovský
Zdroj | Polar
Zdroj | Polar

Najnovšia vlajková loď spoločnosti Polar prináša okrem množstva fitness funkcií aj lepšiu kontrolu vašej kondičky pred novým cvičením. Pomôže vám precíznejšie naplánovať výkonnostné ciele.

Zdroj | Polar

Polar Vantage V2 vás otestujú a zistia, či sú vaše nohy pripravené na ďalší tréning pomocou novej funkcie testu regenerácie nôh. Využíva sa na to sada poznatkov so zameraním na konkrétne svalové skupiny.

Testy bežeckého a cyklistického výkonu umožnia nastaviť vaše osobné zóny srdcového rytmu, rýchlosti a výkonu. Vďaka tomu sa budete môcť lepšie zameriavať na zlepšovanie vášho výkonu, zvlášť ak ste už na hranici možností a potrebujete znížiť skóre už len o pár sekúnd.

Program Training Load Pro vám pomôže zistiť, koľko ste v poslednej dobe trénovali a ako vaše tréningy namáhajú rôzne časti tela. Zobrazí vám tiež vizualizáciu toho, koľko ste v poslednej dobe trénovali, takže budete vedieť, či ste na dobrej ceste v pokroku.

Zdroj | Polar

Test obnovy nôh ukáže, či sú pripravené na vysoko intenzívny tréning za pár minút bez špeciálneho vybavenia – všetko, čo potrebujete sú smarthodiny.

Zdroj | Polar

Naplánujte si trasu v Komoot, importujte ju do Vantage V2 a zabudovaná navigácia sa postará pomocou podrobných pokynov o zvyšok.

Pozrite si

Polar Unite – ideálne smart hodinky pre začínajúcich športovcov?

Hodinky podporujú viac ako 100 rôznych športov, pridať si môžete až 20 športových profilov a prispôsobiť si individuálne nastavenia. Používanie správneho športového profilu pomáha udržiavať vaše tréningy v aplikácii Polar Flow aktuálne.

Farebný 1,2-palcový displej má rozlíšenie 240 x 240 pixlov a podporuje funkciu always-on display. Chráni ho vrstva Gorilla glass. Vo vnútri sú integrované GPS, GLONASS, Galileo, QZSS, barometer a výškomer. Hodinky sú vodeoodolné do hĺbky 100 m, prešli vojenskými testami štandardu MIL-STD-810G.

Hodinky môžete využiť aj na prehrávanie hudby. Vantage V2 sa pripoja k vašej obľúbenej hudobnej službe a umožnia ovládať piesne a hlasitosť bez toho, aby ste museli vytiahnuť smartfón.

Zdroj | Polar

V sprievodnej platforme Polar Flow si môžete pripraviť tréningový plán a využiť analytické nástroje. Je k dispozícii pre počítače a mobilné zariadenia (Windows, Android, iOS a macOS).

Novinka je vyrobená z prémiových materiálov. Hliníkové puzdro a silikónové remienky zabezpečia, že Polar Vantage V2 znesú naozajstnú záťaž a budú vás sprevádzať aj cez najnáročnejšie tréningy.

Li-pol batéria má kapacitu 346 mAh. Ponúka 40-hodinovú výdrž v tréningovom režime, čo znamená zapnuté GPS a meranie srdcového tepu. V bežnom režime (s nepretržitým meraním srdcového tepu) sľubujú solídnu výdrž 7 dní.

Vantage V2 majú 47 x 47 x 13 mm, hmotnosť s remienkom je 52 g (34 g bez remienku). Prvá generácia Polar Vantage V mala 66 gramov.

Zdroj | Polar

Polar Vantage V2 sa predávajú za 499,95 eur. Na výber sú v čiernej, zelenej a sivej limetke. Verzia so snímačom srdcového tepu H10 vás vyjde o 50 eur viac.

Zdroj | Polar
Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.