Reklama

Smart hodinky na Black Friday? Tieto sa teraz oplatia najviac

Michal Sobek

Opäť tu máme obdobie Black Friday, teda najväčšie zľavy roka, ktoré ku kúpe prijmú aj toho najodolnejšieho jedinca. Zliav je skutočne mnoho a možno je teraz ten správny čas na nejaké smart hodinky s našimi tipmi.

Smart hodinky vás bavia a my sa tomu nečudujeme. Ide o praktické príslušenstvo na zápästie, ktoré vám okrem ukázania času zmeria rôzne zdravotné parametre, upozorní aj na notifikácie z pripojeného smartfónu, a to zďaleka nie je všetko. Niekedy sa na Vianoce neoplatí čakať.

Toto je našich top 5 tipov, kde viete počas obdobia Black Friday najlepšie ušetriť, pričom zariadenia stoja skutočne za to. Nezabudnite si pozrieť aj naše tipy na dostupné smart hodinky a náramky pod vianočný stromček, ktorým sa venujeme v našom vianočnom seriáli. Určite si však pozrite aj článok kolegu Števa, ktorý pre vás pripravil 150 najlepších zliav na Black Friday!

Obsah pokračuje pod reklamou

Amazfit GTR 3

Model Amazfit GTR 3 má telo vyrobené z hliníka a hodinky pôsobia elegantne spolu s certifikáciou 5 ATM. Vpredu je 1,39-palcový AMOLED displej s rozlíšením 454 x 454 pixelov. Nechýba meranie ani 150 športových aktivít, pričom je k dispozícii aj GPS modul.

Okrem toho vám hodinky zmerajú tep, okysličenie krvi, spánok aj stres. Výdrž sa pohybuje niekde na úrovni až 21 dní a hodinky poháňa vlastný operačný systém Zepp OS. Cena je 99 eur, čo je zľava vo výške 50,3 %.

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite sem.

Amazfit T-Rex Pro

Zdroj | Amazfit

Už na prvý pohľad je jasné, že tieto smart hodinky sú ako stvorené pre naozaj aktívnych ľudí, takže nechýbajú ani patričné certifikácie odolnosti. Amazfit T-Rex Pro disponujú 1,3-palcovým AMOLED panelom s rozlíšením 360 x 360 pixelov.

Na meranie je k dispozícii 100 športových aktivít a nachádzame tu aj GPS modul. Taktiež zmerajú všetky základné zdravotné merania a výdrž na jedno nabitie by mala dosahovať 18 dní. Cena je 109 eur, čo je zľava vo výške 35,5 %.

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite sem.

Huawei Watch GT2 Pro

Ak hľadáte skutočne prémiovo vyzerajúce hodinky, stále je v ponuke model Huawei Watch GT2 Pro. Telo hodiniek je z kombinácie titánu a zafírového skla, takže ich len tak nepoškrabete. Vpredu majú 1,4-palcový AMOLED panel s rozlíšením 454 x 454 pixelov. Zmerajú váš tep, okysličenie krvi, stres, spánok a mnohé ďalšie parametre, spolu so športovými aktivitami a GPS modulom.

Obsah pokračuje pod reklamou

Veľkou výhodou je podpora bezdrôtového nabíjania štandardu Qi. Nabíjačku nebudete potrebovať často, pretože hodinky by mali na jedno nabitie zvládnuť okolo 14 dní používania. Cena je 162 eur, čo je zľava vo výške 45,8 %.

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite sem.

Xiaomi Smart Band 6 NFC

Zdroj | Xiaomi

Svojich používateľov si isto nájdu aj smart náramky, pričom asi ten najpopulárnejší je od Xiaomi. Smart Band 6 NFC ponúka plastové telo s 1,56-palcovým AMOLED displejom s rozlíšením 846 x 152 pixelov. Náramok zmeria 30 základných aktivít, ale pre niekoho môže byť mínusom absencia GPS modulu.

Dostanete z neho však údaje o vašom tepe, okysličení krvi, strese aj spánku. Veľkou výhodou je práve NFC modul, vďaka ktorému môžete náramkom bezkontaktne platiť. Výdrž sa pohybuje na hranici 19 dní. Cena je 39 eur, čo je zľava vo výške 26,4 %.

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite sem.

Xiaomi Watch S1 Active

Zdroj | Xiaomi

Vo výbere sú aj podarené smart hodinky Xiaomi Watch S1 Active, čiže verzia určená viac pre aktívne založených ľudí. Vyznačujú sa polymérovým telom a 1,43-palcovým AMOLED displejom s rozlíšením 466 x 466 pixelov. Merajú celú paletu zdravotných údajov od tepu srdca až po spánok.

Poteší je aj prítomný NFC modul, vďaka ktorému ich môžete použiť na bezkontaktné platby. Nechýba ani meranie viac ako 100 športových aktivít s podporou GPS modulu. Na jedno nabitie vydržia okolo 12 dní. Cena je 117 eur, čo je zľava vo výške 38,1 %.

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite sem.

Obsah pokračuje pod reklamou

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.