Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Smart hodinky Galaxy Watch4 za 149 €? Prezradíme kde

Smart hodinky Galaxy Watch4 za 149 €? Prezradíme kde
Zdroj | Samsung
Richard Pliešovský
Smart hodinky Galaxy Watch4 za 149 €? Prezradíme kde
Zdroj | Samsung
Zdroj | Samsung

Samsung predstavil inteligentné hodinky Galaxy Watch4 minulý rok v auguste a dodnes patria medzi to najlepšie, čo sa dá kúpiť.

Za kvalitu sa platí a inak to nie je ani v prípade značkových hodiniek. Šikovní nakupujú vtedy, keď ide cena dole. Ak ste práve tento typ ľudí, zbystrite pozornosť. Našli sme 44 mm model, ten je teraz k dispozícii s 50 % zľavou!

Galaxy Watch4 pokračujú v svojej dizajnovej línii, na ktorú sú používatelia zvyknutí. Okrúhly ciferník dopĺňajú dve tlačidlá. Hodinky už na prvý pohľad pôsobia prémiovo. Keď ich chytíte do rúk, pocit z kvalitného spracovania sa nestratí, ale potvrdí. Watch4 44mm majú 1,4″ Super AMOLED displej s rozlíšením 450 x 450 px. Dokážu zobraziť 16 miliónov farieb a ponúkajú funkciu always-on-display.

Obsah pokračuje pod reklamou

Hodinky poháňa procesor Exynos W920 vyrobený 5 nm technológiou spárovaný s 1,5 GB RAM. Interná pamäť má slušných 16 GB. Hodinky sú odolné voči vode do 50 m (5 ATM) a spĺňajú certifikát IP68. Displej má 1,36 palcov s rozlíšením 450 x 450 px a jemnosťou zobrazenia 330 ppi.

Zdroj | Samsung

Hodinky ponúkajú pokročilý monitoring zdravia. Nechýba meranie blood pressure a ECG, nový 3-in-1 senzor Samsung BioActive Sensor, ktorý v sebe spája PPG (meranie kyslíka v krvi), ECG (krvný tlak) a BIA (snímač bioelektrickej impedančnej analýzy, ten sa nachádza na smart váhach). Analytický nástroj Body Composition ponúkne reálnejší pohľad na vaše zdravie, ukáže vám prehľad o percente svalov, tuku, BMI či zadržanej vode v tele.

Smarthodinky teraz vedia merať už viac ako 100 rôznych športov a preniesť cvičebné plány priamo na Samsung TV, kde sa počas cvičenia na obrazovke ukáže aj počet spálených kalórií a aktuálny tep.

Galaxy Watch4 vás informujú o tom, koľko ste v noci chrápali a pomôžu tak odhaliť zvýšené riziko spánkového apnoe. Počas spánku nepretržite merajú hladinu kyslíka v krvi. Vylepšené bola funkcia Sleep Score, ktorá hodnotí ako ste sa vyspali. Systém posiela správy o spánku, ktoré môžu pomôcť vylepšiť spánkové návyky používateľov.

Ako vidíte, Samsung Galaxy Watch4 44mm sú mimoriadne vydarené inteligentné hodinky. Bežne sa predávali za 299 eur, no aktuálne si ich viete kúpiť už od 149 eur, čo je v tomto prípade zľava až vo výške 50,2 %. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.