Smart hodinky Carneo Soniq+ odmerajú aj kyslík v krvi a kúpite ich pod 30 eur!

ZDROJ | Carneo.sk

Nájsť lacné a funkčné smart hodinky, navyše s plnou slovenskou zárukou, nie je jednoduché. Zväčša musíte siahnuť po stránkach, kde dodanie môže trvať aj týždne… Prekvapením sú tak fitness hodinky Carneo Soniq+, ktoré zoženiete teraz v akcii len za 29,99 €. Neuveríte, čo všetko majú.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Pri prehliadaní ponúk v našich e-shopoch sme objavili zaujímavé fitness hodinky Carneo Soniq+, ktoré sú k dispozícii v čiernej alebo ružovej farbe vo výraznej zľave – 49%(!). Viete si ich prepojiť s vašim smartfónom s OS Android alebo iOS cez Bluetooth, vďaka čomu získate prístup k notifikáciám o prichádzajúcich hovoroch či správach. Displej je pomerne veľký 1,22-palcový, dotykový a zaujímavosťou je podpora odolnosti vrátane ponorenia do vody – IP67 či výdrž, ktorá je uvádzaná 5-7 dní.

ZDROJ | Carneo.sk

Hodinky umožňujú merať 5 aktivít, a to beh, chôdzu, cyklistiku, turistiku a basketbal. Zaujímavé, prečo práve basketbal, ale každý šport sa počíta :) Plávanie hodinky nezaznamenajú, avšak prekvapí vás, čo dokážu všetko merať. Vďaka optickému senzoru dokážu okrem automatického merania krvného tlaku vraj zmerať aj tep srdca, telesnú teplotu (nahradia teplomer) či dokonca hladinu kyslíka v krvi – ktorú je dôležité merať najmä pri ochorení na COVID-19.

ZDROJ | Carneo.sk

Tiež nechýba krokomer, meranie spálených kalórií či monitor kvality spánku. Aj vás prekvapí, že cena takýchto hodiniek môže byť tak nízka? V akcii ich má predajca NAY, cena 29,99 € nám príde mimoriadne zaujímavá, najmä ak si uvedomíte, že ide o vcelku pekné hodinky, s IP67, zaujímavou výdržou batérie a množstvom funkcií. Výhodou je aj podpora aplikácie CARNEO FIT.

Zľavu známy predajca NAY deklaruje 49%, pôvodná cena hodiniek je 59 eur. Zaujímavé však je, že priamo na stránke Carneo.sk je uvádzaná cena 69 eur, čiže reálne je zľava ešte väčšia. Hodinky nájdete aj u iných predajcov, nie už tak výhodne ako aktuálne v NAY.

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Komentáre k článku