Reklama

Služby DIGI TV budú vďaka Slovak Telekomu kvalitnejšie

Roman Calík

Slovak Telekom nedávno kúpil DIGI Slovakia. Pre zákazníkov to priniesie výhody, nie však zdražovanie služieb. Čo by sa malo zlepšiť najskôr?

Po tom, čo Slovak Telekom kúpil spoločnosť DIGI Slovakia, sme mali možnosť zoznámiť sa s pripravovanými novinkami. Dobrou správou je, že služby DIGI Slovakia si ponechajú svoju výhodnú cenu, avšak budú kvalitnejšie. Aj naďalej tak získate základný balík DIGI TV za 9,60 €. Neočakáva sa ani zmena názvu služby, napríklad na Magio TV, Magio aj DIGI budú naďalej ponúkané samostatne. Prioritným cieľom je najmä postupne obmeniť existujúce set-top-boxy DIGI TV za nové, ktoré v budúcnosti umožňia i príjem HD vysielania. Najväčším lákadlom DIGI TV sú v súčasnosti športové kanály, ktoré sa tešia veľkému záujmu. Tie sa dostali aj do ponuky Magio TV. Samozrejme budú pribúdať aj nové programové balíčky, taktiež sa spoločnosti budú snažiť čo najskôr poskytnúť pre DIGI TV aj vlastné nové programy DIGI Liga Majstrov 1 a Digi Liga Majstrov 2. Tie momentálne nie sú k dispozícii kvôli nedostatočnej kapacite.

Slovak Telekom a DIGI Slovakia

Interaktívne služby Magio TV sa však do DIGI TV neplánujú. Ak máte záujem využívať napríklad televízny archív alebo iné služby vrátane sledovania vysielania na tablete či smartfóne, budete si musieť vybrať z ponuky Magio TV. Investovať sa však bude aj do zlepšeenia kvality káblovej televízie DIGI, taktiež do internetových služieb. Pre obe spoločnosti spojenie znamená obrovské výhody, spolu totiž ich služby využíva až 450 000 domácností.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.