Reklama

Služba Môj glukomer od Orangeu pomôže diabetikom

Zdroj | 2in1Micro
Imrich Maťo
Zdroj | 2in1Micro
Zdroj | 2in1Micro

Orange predstavil zaujímavú a vzhľadom na povahu jeho činnosti trochu netradičnú službu Môj glukomer. Tá prináša pacientom s cukrovkou glukomer priamo do smartfónov.

Pozrite si

Orange pokrýva LTE sieťou už 78,2% obyvateľstva Slovenska

Vďaka tomu si diabetici budú môcť hladinu cukru zaznamenávať pohodlnejšie a navyše v prípade potreby sa o výsledky okamžite a jednoducho podeliť so svojim lekárom alebo blízkymi.

Zdroj | Orange

Život pacienta s cukrovkou je náročný, plný strachu a obáv z možných komplikácií. Keďže diabetici dnes nemajú inú možnosť ako merať si cukor tradičným glukomerom, s ktorým sú odkázaní na zaznamenávanie nameraných hodnôt v papierovej forme, sme veľmi radi, že im ako prvý na trhu môžeme život s ochorením s našou novou službou uľahčiť,“ povedal Peter Tóth, Corporate Affairs manager spoločnosti Orange Slovensko.

Pozrite si

Orange predstavil svoju vianočnú ponuku nazvanú Orange Mix

Meranie cukru prostredníctvom novej služby je jednoduché. Stačí si do telefónu stiahnuť bezplatnú aplikáciu 2in1Smart alebo 2in1Micro, podľa typu zakúpeného glukomeru a následne k telefónu pripojiť samotný glukomer.

Zdroj | Orange

Po odobratí vzorky krvi na testovací prúžok sa namerané hodnoty zobrazia priamo na displeji telefónu. Aplikácia, ktorá je dostupná pre zariadenia s operačným systémom Android alebo iOS, umožní tieto hodnoty nielen zaznamenávať a ukladať, ale ich aj okamžite zdieľať prostredníctvom emailu alebo SMS.

So službou Môj glukomer získa aj 100 MB dát a 100 SMS správ, aby ste sa pri používaní aplikácie nemuseli obmedzovať. Samozrejmou súčasťou služby sú aj neobmedzené hovory na Linku pre Diabetikov 0905 200 600, 0905 600 200, kde sa môžu poradiť o svojom zdravotnom stave.

Za službu Môj glukomer mesačne zaplatíte 3,50 eur, pričom zariadenie získate len za 1 euro. Súčasťou balenia je:

  • Glukomer + 10 testovacích prúžkov + 10 lanciet
  • Odberové pero
  • 1x extra balenie testovacích prúžkov (50 ks)
  • 1x extra balenie lanciet (100 ks)
Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.