Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Slovenská sporiteľňa: bankové operácie priamo z vášho telefónu

Slovenská sporiteľňa: bankové operácie priamo z vášho telefónu
Marek Šimunek
Slovenská sporiteľňa: bankové operácie priamo z vášho telefónu

Slovenská sporiteľňa ako prvá banka na slovensku spustila novú verziu internetbankingu, ktorá je určená pre všetky moderné smartfóny. Jednoduché platby za služby a správu vášho bankového účtu si budete môcť užiť v smartfónoch s OS Android, iOS, RIM, Symbian alebo najnovších mobilných oknách Windows Phone 7, ale aj na starších zariadeniach s OS Windows Mobile.

Slovenská sporiteľna mobilný internetbanking

Cieľom novej verzie stránky pre elektronické bankovníctvo, ktorú priniesla Slovenská sporiteľňa je zabezpečenie rýchleho a pohodlného prístupu k bankovým službám pomocou najpoužívanejších smartfónov na našom trhu. Novú verziu internetbankingu nájdete na adrese https://ib.slsp.sk/ a celé prostredie stránky je samozrejme prispôsobené menším displejom smartfónov, avšak na každej stránke je možnosť prepnúť zobrazenie z mobilného na plné, tak ako ho poznáte z vášho počítača. Okamžite po otvorení stránky a prihlásení sa do internetbankingu máte k dispozícii prehľad o posledných desiatich obratoch na vašom účte, prehľad operácii vykonaných pomocou elektronického bankovníctva a tiež možnosť okamžitého zadania tuzemskej platby. Okrem týchto rýchlych volieb máte samozrejme k dispozícii aj zadanie zahraničnej platby, inkasa, trvalého príkazu, alebo si môžete upraviť notifikácie, sledovať výpisy, či spravovať vaše preddefinované platby.

Slovenská sporiteľna mobilný internetbanking

Vo vašom smartfóne tak môžete vykonávať všetky bankové operácie, na ktoré ste boli zvyknutý z prostredia počítača. Obavy z bezpečnosti internetbankingu vo vašom telefóne nie sú na mieste. Prenos medzi vaším telefónom a bankovým serverom je totižto chránený bezpečnostným certifikátom a na kompletný prístup k bankovým operáciám sa požadujú bezpečnostné predmety. Samozrejme aj v prípade mobilnej verzie internetbankingu je nutné dodržiavať všeobecné bezpečnostné pravidlá, ktoré sú vám známe už z prostredia počítača. Nová verzia mobilnej stránky pre internetbanking od Slovenskej sporiteľne je ďalším krokom spoločnosti, ktorý má zjednodušenie bankových operácií klientom. Prvým bolo predstavenie prvej bankovej aplikácie Slovenskej sporiteľne určenej výhradne pre Apple iPhone, o ktorej sme vás informovali v októbri minulého roku.