Reklama

Sleek Audio SA7 Carbon Fiber: dokonalý dizajn a večná funkčnosť!

Števo Porubský

Americká spoločnosť Sleek Audio je na tamojšom trhu známa aj vďaka zaujímavému konceptu slúchadiel, ktoré je možné opravovať a vylepšovať samotnými užívateľmi. Pritom to sú dizajnové lahôdky, ktoré dokonca vie vyrobiť na objednávku. Najnovší model je vraj večný!

Sleek Audio 

Novinka z dielne Sleek Audio je „dotiahnutá“ takmer k dokonalosti nielen po funkčnej stránke, ktorú má výrobca už istý čas odskúšanú, ale aj po tej dizajnovej. Model SA7 Carbon Fiber vychádza z úspešného modelu SA6, no výrobca na konštrukciu použil ušľachtilé materiály ako špeciálnu vojenskú zliatinu hliníka a uhlíkové vlákna. Výrobca sa nechal dokonca počuť, že slúchadlá sú vyrobené na celý život. Dokazuje to aj tým, že jednotlivé časti slúchadiel je možné vymieňať podľa potreby zákazníka či podľa toho, ktorá časť sa náhodou pokazí. V balení okrem samotných slúchadiel nájdete aj špeciálne „náhradné diely“, ktorými si môžete upraviť kvalitu basov a stredov a tak si vychutnávať hudbu ako sa vám najviac páči. Samozrejmosťou sú aj náhradné káble, ak by sa vám náhodou niektorý „zlomil“ či ušné štuple.

 Sleek Audio SA7 Carbon Fiber

Dokonalý zvuk s oktávou navyše

Výrobca tvrdí, že vďaka ultratenkým stenám z hliníka, ktoré rozšírili vnútorný priestor slúchadiel je zvuk až o oktávu bohatší, čo zabezpečuje dokonalejšie podanie výšok. V útrobách slúchadiel sa ukrývajú po dva drivre, ktoré sú chránené špeciálnym silikónom odolným voči otrasom. Sleek Audio dodáva, že slúchadlá sú schopné vydržať akceleráciu až 14 000 Gs, čo je vraj hodnota akú dosahujú riadené strely. Zaujímavé, no podľa tohto parametra je určená ich odolnosť, inak povedané nezničiteľnosť. Cena týchto „zázrakov“ je stanovená na 350 až 400 USD, pričom bezdrôtová verzia stojí ešte o 100 USD viac. Prerátané na „drobné“, pri výlete do USA si môžete priniesť slúchadlá za 250 až 357 €!

Sleek Audio

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.