Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Skvelé slúchadlá Huawei FreeBuds Pro môžu byť vaše až o tretinu lacnejšie!

Skvelé slúchadlá Huawei FreeBuds Pro môžu byť vaše až o tretinu lacnejšie!
Zdroj | Huawei
Michal Sobek
Skvelé slúchadlá Huawei FreeBuds Pro môžu byť vaše až o tretinu lacnejšie!
Zdroj | Huawei
Zdroj | Huawei

Spoločnosť Huawei má na trhu veľmi šikovné bezdrôtové slúchadlá FreeBuds Pro, ktoré zaujmú pohodlnou konštrukciou aj funkciou ANC. Aktuálne sú až o tretinu lacnejšie.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Zdroj | Huawei
Obsah pokračuje pod reklamou

Samotné puzdro má vajcovitý tvar a je pomerne kompaktné, takže vo vrecku nohavíc nebude prekážať. Jeho hmotnosť je okolo 60 gramov, pričom je orientované na šírku a veko je prichytené magneticky, rovnako ako aj slúchadlá. Používateľ si môže vybrať spomedzi troch farieb – čiernej, sivej a bielej.

Ide o slúchadlá do ucha s uzavretou konštrukciou, ktoré nemusia sadnúť každému, preto do balenia Huawei pribalil aj ďalšie dve veľkosti silikónových nadstavcov. Pomôže k tomu aj nízka hmotnosť, ktorá sa zastavila na úrovni 6,1 gramu. Okrem toho v balení nechýba ani USB-C kábel. Výdrž by sa mala pohybovať na úrovni 5 hodín s ANC a spolu s puzdrom je udávaná výdrž až 30 hodín. Huawei integroval aj cievku pre bezdrôtové nabíjanie štandardu Qi.

Pozrite si

TOP 5 dôvodov, prečo sú bezdrôtové slúchadlá tou najlepšou voľbou

Už len prívlastkom Pro výrobca naznačuje, že tieto slúchadlá sú určené náročnejším poslucháčom. Ich devízou by mal byť zvuk, ktorý vyprodukujú 11-milimetrové meniče s rozsahom 20 až 20 000 Hz. Okrem toho podporujú kodeky SBC a AAC. Veľkou výhodou je režim aktívneho odhlučnenia okolitých ruchov (ANC). Naproti tomu je režim priepustnosti. Všetko si nastavíte priamo v aplikácií od výrobcu. So zariadením sa spoja na základe technológie Bluetooth vo verzii 5.2. Výhodou je aj možnosť pripojenia k dvom zariadeniam naraz.

Zdroj | Huawei

Na ovládanie hudby sa používa dotykový plocha na stonke každého slúchadla. Ich funkcionalita je čisto na vás. Plusom je rozhodne aj úprava hlasitosti pomocou prechádzania prstom po tejto dotykovej ploche. Takúto možnosť veľa výrobcov neponúka.

Pri vstupe do predaja sa slúchadlá Huawei FreeBuds Pro predávali za cenu 199 eur. Za tú si viete aktuálne kúpiť aj ich druhú generáciu, ktorá taktiež priniesla nejaké zlepšenia. Aktuálne však prvú generáciu viete kúpiť už za 139 eur, čo je úspora 61 eur alebo aj 30 %.

Aktuálne ceny nájdete na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.