Reklama

Skvelá 58" smart 4K telka je teraz za smiešnych 399 €

Zdroj | TCL
Richard Pliešovský
Zdroj | TCL
Zdroj | TCL

Aký bol ty bol život bez televízora? Drvivá väčšina ľudí si to nevie a ani nechce predstaviť. Aj keď moderné televízory vydržia slúžiť dlhé roky, žiadna elektronika tu nebude večne. V prípade, že hľadáte tip na dobrú telku, našli sme pre vás zaujímavý model od TCL.

So skvelou zľavou 28,6 % môžete mať vydarený inteligentný televízor s Google TV. Veľkorysý displej má minimálne rámiky a minimalistický dizajn, ktorý je ideálny do každého interiéru.

TCL 58P635 má 58″ LED displej so 4K UHD rozlíšením (50 Hz) s podporou HDR technológie. Funkcia Dynamic Color Enhancement (pozri obrázok nižšie) sa postará o lepšiu reprodukciu a optimalizáciu farieb. Kvalitný zvuk zabezpečujú 20 W reproduktory a podpora Dolby Audio.

Obsah pokračuje pod reklamou
Zdroj | TCL

Televízor má Google TV, čo znamená veľkú ponuku aplikácií a využitie streamovacích služieb Netflix, Disney+, HBO Max, Voyo, či YouTube. Nechýba možnosť ovládania smart domácnosti, pozeranie vlastných fotografií a videí.

Hráči sa potešia množstvu hier. Game Master prináša optimálne nastavenie pre hry, na docielenie najlepšej možnej grafiky na hranie, ale i najkratšie možné odozvy pre plynulé hranie a možnosť rýchlych reakcií. S HDMI 2.1 a funkciou ALLM sa tak deje automaticky. Vďaka herným vlastnostiam sú televízory TCL oficiálnou značkou pre Call of Duty.

TCL 58P635 sa predával za 559 eur. Aktuálne si ho viete zadovážiť veľmi výhodne. V prípade podozrivo nízkej ponuky však zvážte, z akého e-shopu vám takúto cenu ponúkajú a pozrite si skúsenosti používateľov s týmto obchodom. Zaujímavé ceny nájdete na Heureka.sk, kde si viete vybrať aj z overených e-shopov:

Ak sa vám widget nezobrazuje správne kliknite sem.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.