Reklama

Skutočný život za FB lajkami

Patrik Kimijan

Facebook sa stal miestom, kde sa takmer všetci chvália svojimi úspechmi, fotkami z úžasných miest, športovými alebo aspoň kuchynskými výkonmi a niektorí jednoduchší aj drahými blbosťami, ktoré si práve kúpili. Ak aj vaši kamaráti majú podľa statusov na Facebooku dokonalé životy neporovnateľné s tým vaším, tak nemusíte závidieť.

Nikto v skutočnom živote nefunguje tak, ako sa tvári na svojej FB stene. Väčšina užívateľov sociálnej siete svoj život striktne filtruje a s Facebookom sa delí len o to, čo by podľa všeobecne rozšírených štandardov malo mať potenciál zaujať, rovná sa získať mrte lajkov.

To jediné má na Facebooku cenu, a tak kým fotku z L.A., parádny koláč alebo správu o takmer nadľudskom športovom výkone šéruje kde-kto, len málo kto sa svojim friendom pochváli s tým, že dostal od frajerky kopačky, uvaril fakt nechutne vyzerajúce a ešte hnusnejšie chutiace jedlo, alebo že mu dnes prišiel superský list od exekútora.

Biedu skutočných životov skrytú za narcistickými Facebook statusmi geniálne vystihuje toto podarené video od HightonBrothers. Spomeňte si naň vždy, keď vás niekto z kamošov vytočí svojim slniečkovým statusom, realita môže byť úplne iná.

A nezabudnite lajknúť 😉

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.