Reklama

Skullcandy má novú päticu reproduktorov, spárovať môžete až 99 modelov!

Zdroj | Skullcandy
Michal Sobek
Zdroj | Skullcandy
Zdroj | Skullcandy

Kto sa zaujíma o audiotechniku, tak ten už isto narazil na výrobcu Skullcandy, ktorý sa zaoberá širokou škálou nositeľných audio zariadení. Aktuálne sa snaží presadiť aj v segmente bezdrôtových reproduktorov, kde predstavil rovno päticu modelov.

Americký výrobca predstavil sériu reproduktorov Unce, Kilo a Terrain s jedinečnými funkciami, ktoré uspokoja potreby rôznych používateľov. Prvým je reproduktor Skullcandy Ounce, pričom je aj najmenší a obsahuje nylonový popruh na ľahšie prenášanie. Batéria dokáže poskytnúť až 18 hodín počúvania hudby.

Pre používateľov, ktorí hľadajú robustnejšiu a odolnejšiu konštrukciu, je tu reproduktor s označením Kilo. Je skonštruované tak, aby odolal prírodným živlom. Praktickou vychytávkou je aj integrovaná karabínka pre jednoduché pripevnenie. Kilo môže poskytnúť až 24-hodinovú výdrž batérie.

Obsah pokračuje pod reklamou

Nakoniec je tu séria Skullcandy Terrain, ktorá tvorí strop aktuálnej ponuky výrobcu Skullcandy. Modely sa pýšia patentovanými funkciami a pokročilými špecifikáciami, z ktorých jednou je funkcia SKDY Multi-Link.

Tá umožňuje používateľom synchronizovať až 99 reproduktorov, čim sa vytvorí skutočne bohatá zvuková sieť. Séria Terrain sa môže pochváliť aj zvukom Skullcandy Supreme, ktorý zaisťuje kvalitný zvukový výkon.

Vďaka najnovšiemu bezdrôtovému štandardu Bluetooth 5.3 a možnosti párovania viacerých zariadení môžu používatelia k reproduktoru jednoducho pripojiť viacero zariadení pre väčšie pohodlie. Terrain je ponúkaný v troch veľkostiach, klasický model dopĺňajú Mini a XL.

Skullcandy Ounce má stanovenú cenu 29,99 eur, čo z neho robí priameho konkurenta pre obľúbený reproduktor JBL GO 3 a Skullcandy Kilo stojí 39,99 eur. Séria Terrain sa predáva za 39,99, 59,99 a 79,99 eur. Reproduktory sú dostupné v širokej škále farebných možností.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.