Reklama

SK Radio – počúvajte svoje obľúbené slovenské rádio kdekoľvek

Marek Šimunek

Nie je to tak dávno, keď sme telefón bez integrovaného rádia ani nechceli. Doba však pokročila a prím dnes hrajú najmä streamovacie služby. Vďaka aplikáciám ako SK Radio si však aj dnes môžete užiť obľúbené slovenské stanice na svojom smartfóne.

 

Aplikácia, ktorú sme pre vás vybrali dnes pochádza od mladého slovenského tímu vývojárov, ktorí sa rozhodli priniesť možnosť počúvania slovenských rádií do našich smartfónov.

Možno si poviete, na čo by niekomu v dnešnej dobe bolo rádio v telefóne, keď máme Spotify, Deezer, alebo Apple Music. Služby sú to určite veľmi dobré, ale svoju obľúbenú rádio reláciu si v nich nevypočujete.

Aplikácia SK Radio sa na nič nehrá a ponúka presne to, čo by ste od podobnej aplikácie čakali. Nájdete v nej bohatý zoznam slovenských rádií, ktoré vysielajú na internete.

Samozrejme pre jednoduchšie vyhľadanie toho vášho obľúbeného rádia môžete medzi dostupnými priamo vyhľadávať.

Pozrite si

Classical Radio: relax v spoločnosti klasickej hudby

Jednotlivé rádia aplikácia SK Radio umožňuje ukladať medzi obľúbené. Zoznam takto označených staníc mate tak priamo k dispozícii na obrazovke prehrávania.

Pochvalu si určite zaslúži jednoduché ovládanie, keďže všetky potrebné prvky sú umiestnené na základnej obrazovke.

Okrem možnosti spustenia streamu, nastavenia jeho kvality, či zobrazenia obľúbených staníc tu tak nájdete aj možnosť zapnúť časovač vypnutia. Ak radi pri rádiu zaspávať, automaticky sa vám večer vypne.

Navyše aplikáciu SK Radio môžete využiť aj ako budík. Namiesto otravného  pípania vás ráno zobudí vaša obľúbená relácia v rádiu.

Aplikácia SK Radio je zadarmo dostupná pre smartfóny s operačným systémom Android. Verzia pre iOS bohužiaľ chýba. Za poplatok 2,99 € je však k dispozícii aj jej Pro verzia, ktorá odstráni reklamný pruh v spodnej časti aplikácie.

Stiahnuť aplikáciu

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.