Reklama

Šikovný Samsung Galaxy S21 FE je teraz o stovku lacnejší

Stanislav Vinc

Začiatkom tohto roka Samsung uviedol na trh nový model zo série S21 stvorený špeciálne pre fanúšikov, no určený pre všetkých, ktorí hľadajú vlajkovú loď za nižšiu cenu. Samsung Galaxy S21 FE (Fan Edition) spája to najlepšie z top-end modelov s príjemnou cenou, ktorá je navyše teraz ešte o stovku nižšia.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Samsung Galaxy S21 FE zaujme na prvý pohľad z prednej i zadnej strany. Vpredu mu totiž dominuje priestranný plochý 6,4“ Dynamic AMOLED 2X displej s obnovovacou frekvenciou 120 Hz. Samozrejmosťou je preň podpora always-on displeja či štandardu HDR10+, ako aj rozpoznávanie odtlačkov vďaka optickému senzoru uloženému pod jeho povrchom.

Na zadnej strane má Galaxy S21 FE uložený hlavný 12 Mpx snímač s optickou stabilizáciou doplnený o 8 Mpx fotoaparát s teleobjektívom a 3-násobným optickým priblížením a 12 Mpx fotoaparát s ultraširokouhlým objektívom so 123-stupňovým záberom. Predný fotoaparát ponúka rozlíšenie až 32 Mpx a podobne ako zadný, aj on zvláda nahrávať video v 4K UHD rozlíšení pri maximálne 60 snímkach za sekundu.

Pod povrchom má tento smartfón donedávna ešte vlajkový čipset Snapdragon 888, ktorý sa stále radí medzi tie najvýkonnejšie na trhu. Plynulý chod systému, aplikácií, ale aj novších hier, je v tomto prípade prakticky samozrejmosťou.

Pozrite si

TESTBOX podcast – vypočujte si našu recenziu na Galaxy S21 FE 5G

Smartfón disponuje 4 500 mAh batériou, ktorá má aj pri používaní 5G vydržať počas celého dňa. Smartfón podporuje 25 W rýchlonabíjanie prostredníctvom kábla, alebo 15 W nabíjanie prostredníctvom bezdrôtového štandardu Qi, pričom mu nechýba ani podpora reverzného nabíjania, vďaka čomu si pomocou neho môžete nabiť napr. svoje slúchadlá.

Samsung Galaxy S21 FE dorazil do predaja začiatkom roka s maloobchodnou odporúčanou cenou 749,00 €, no aktuálne ho už nájdete v ponuke niektorých e-shopov aj za cenu od 649,00 €, čiže presne o sto eur lacnejšie. Aktuálne ponuky nájdete aj na portáli Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.