Reklama

Siedma generácia ESET Smart Security a ESET NOD32 Antivirus je na svete

Marek Šimunek

ESET vydal už siedmu generáciu svojich antivírusových produktov ESET Smart Security a ESET NOD32 Antivirus. Prinášajú niekoľko podstatných noviniek, ktoré sa postarajú o vašu ešte vyššiu bezpečnosť.

ESET Smart Security 7

Nové verzie produktov by si rovnako ako tie predchádzajúce mali podľa spoločnosti zachovať nízke nároky na výkon systému, čo je v prípade masívnejších antivírusových programov častým kameňom úrazu. Pritom spoločnosť nezabudla na implementáciu noviniek, ktoré zabezpečia ešte vyššiu ochranu vášho počítača pred škodlivým kódom. V novej verzii produktov tak napríklad nájdete Exploit Blocker, ktorý chráni užívateľov pre pokročilými, cielenými a negenerickými útokmi, súčasne sa zameriava na najrozšírenejšie spôsoby infekcie, vrátane útokov na zraniteľnosť webových prehliadačov, PDF čítačiek, emailových klientov a dokumentov Microsoft Office.

ESET Smart Security 7

Druhou kľúčovou vlastnosťou nových produktov je pokročilá kontrola pamäte, ktorá je nadstavbou Host-based Intrusion-Prevention systému (HIPS). Systém monitoruje správanie operačného systému a vykonáva hĺbkovú kontrolu pamäte v reálnom čase. Vďaka tomu pokročilým spôsobom zastavia zašifrované hrozby, ktoré boli vytvorené tak, aby sa vyhli detekcii. Súčasne nová generácia prináša aj vylepšený ESET Social Media Scanner, ktorý je reakciou na stále rastúci počet ohrození používateľov sociálnych sietí a to nielen na známom Facebooku, ale ESET pridáva aj integráciu sociálnej siete Twitter. Nechýba ani Bezpečnostné Centrum, ktoré znázorní aktuálnu mieru zabezpečenia vašich sociálnych sietí a odporučí vám prípadné kroky k zlepšeniu ich zabezpečenia.

ESET Smart Security 7

Foto: ESET

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.