Reklama

Šialené farby nového Sony VAIO C?

Marek Šimunek

Nové notebooky Sony VAIO série C svojou krásou budú žiariť za každých okolností a to nie len v tme. Tieto štýlové notebooky sú totižto vybavené svietiacim povrchom, ktorý rozptyľuje svetlo pozdĺž svojho povrchu a klávesnice, čím vytvára žiarivý efekt a budú dostupné v troch radikálnych farebných prevedeniach.

Sony VAIO C Series

Nové notebooky Sony VAIO línie C by ste asi zbytočne hľadali v rukách vyťaženého biznismana, ich cieľovou skupinou sú totižto najmä mladý ľudia, ktorý ocenia originalitu v podobe dynamických ba až šialených farieb ako oranžová, zelená a ružová. Aj keď už samotné farby sú pomerne odvážne, dynamiku im pridáva špeciálny povrch, ktorý rozptýli svetlo a celý notebook tak na vašom stole bude doslova žiariť. Takto odvážne farebné prevedenie priam predurčuje nové notebooky Sony VAIO do rúk mladých ľudí, pre ktorých je najmä jedinečnosť a štýl na prvom mieste. Výrobca navyše nezabudol ani na rovnako originálne príslušenstvo pre štýlový rad C a tak si k svojim novým notebookom Sony VAIO budete môcť dokúpiť aj elegantnú oblú bezdrôtovú myšku alebo púzdro vo farbe zodpovedajúcej farebnému prevedeniu vášho notebooku.

Sony VAIO C Series

Tých z nás, ktorý radi pracujú v noci istotne poteší podsvietená klávesnica, ktorá disponuje senzorom regulácie podsvietenia Auto Luminance Control. Nové notebooky Sony VAIO však nie sú len dizajnové krásky bez výkonu. Dostatok výkonu týmto 14“ širokoúhlym krásavcom procesor Intel Core i3 druhej generácie v spojení so 4 GB operačnej pamäte a 500 GB pevným diskom. Mladý užívatelia istotne ocenia aj vynikajúcu HD webkameru vybavenú snímačom Exmor, ktorý zabezpečí čistejší a jasnejší obraz pri videohovoroch aj za slabších svetelných podmienok. Multimediálne využitie notebooku podtrhuje samostatné tlačidlo WEB pre okamžitý prístup k internetu, ktorého prehliadanie je možné aj bez spustenia samotného operačného systému a vaše emaily alebo aktualizácie na sociálnych sieťach si tak budete môcť prezrieť takmer okamžite. Nové notebooky Sony VAIO série C budú v predaji od tohto mesiaca, takže ak máte chuť na štýlový notebook a nechýba vám trošku odvahy môže byť práve nový rad C tou správnou voľbou pre vás.

Foto: Sony

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.