Reklama

Sharp BD-HP90S: Blu-ray v extra tenkom prevedení

Dominik Fúsek

Sortiment 3D výrobkov sa opäť rozrastá. Sharp na IFA 2010 popri 3D televízoroch AQUOS predstavil aj nový Blu-ray prehrávač – a ten sa okrem nabitej funkčnej výbavy môže pochváliť aj hrúbkou necelých 22 mm. Sharp sa tak po Toshibe (Toshiba na IFA 2010: nádielka 3D i 2D noviniek) zaradil do stále väčšieho radu výrobcov ponúkajúcich 3D produkty.

 Sharp BD-HP90S

Sharp BD-HP90S je najmladším členom rodiny AQUOS produktov od spoločnosti Sharp. Do tejto série nezapadá iba moderným dizajnom, ale aj zameraním – na dnes čoraz populárnejšie 3D. K atraktívnemu dizajnu sa pridávajú aj malé rozmery (430 x 36 x 218 mm), a to najmä nízka hrúbka. Navyše, BD-HP90S môžete aj zavesiť na stenu alebo postaviť na stôl – na rozdiel od bežných prehrávačov nie je preň ani vertikálna poloha problémom.

 Sharp BD-HP90S

Novinka nesklame ani po funkčnej stránke, veď jej hlavným cieľom je priniesť špičkový 3D i 2D obraz, a to najmä v kombinácii s televízormi AQUOS od rovnakého výrobcu. Najlepšie výsledky dosiahnete pri použití funkcie Aquos Pure Mode, kedy prehrávač automaticky nastaví parametre obrazu pre najlepšie zážitky. Prítomná je aj technológia Wi-Fi pre bezdrôtový prístup na internet (YouTube, aktualizácia firmvéru zariadenia) a prenosy v DLNA sieti – napríklad prenášanie fotografií či hudby z počítača priamo do televízora. Sharp BD-HP90S by sa mal na trhu objaviť v priebehu novembra za cenu okolo 380 €.

Sharp BD-HP90S

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.