Reklama

Sharp AQUOS DX3: chcete Blu-ray v televízore?

Roman Calík

V dobách dávno minulých sa na trhu objavili aj také kombi televízory, ktoré ponúkli DVD alebo videorekordér. V modernej súčasnosti prichádzajú aj „telky“ s Blu-ray rekordérom!

Sharp AQUOS DX3 46V

Integrácia viacerých zariadení do jedného sa pravdepodobne nikdy nezastaví. Mobilné telefóny s fotoaparátom, GPS navigácie s multimediálnym prehrávačom, ale i televízory s Blu-ray rekordérom. Áno, čítate dobre. Aj napriek tomu, že je v súčasnosti trendom integrácia harddisku či možnosť nahrávania TV vysielania na externý harddisk, japonský výrobca Sharp sa rozhodol ísť na to inak. Do svojich televízorov série AQUOS DX3 totiž integroval Blu-ray rekordér. Na jeden Blu-ray disk môžete nahrať až 36 hodín Full HD video záznamu, pričom nechýba možnosť časovania nahrávania. Pri prehrávaní diskov nechýba ani podpora BD-Live. Samozrejmosťou je teda možnosť pripojenia k internetovej sieti a tým aj zdieľanie multimediálnych dát prostredníctvom DLNA.

Sharp AQUOS DX3 series

2 000 000:1

Nové televízory Sharp série AQUOS DX3 sa pýšia aj vysokým kontrastom 2 000 000:1 a LED podsvietením. Tiež poteší Full HD rozlíšenie pri uhlopričkach 40, 46 a 52-palcov. Najmenšia DX3-ka s uhlopriečkou 32-palcov však ponúkne len HD rozlíšenie. Televízory sú určené najmä pre japonský trh, kde budú v ponuke aj s niekoľkými widgetmi a internetovým streamovaným obsahom. 32-ka príde na trh 20. mája 2010 a modely s väčšou uhlopriečkou od 10. júna 2010.

Zdroj: www.SlashGear.com

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.