Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v septembri 2019

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v septembri 2019
Zdroj | Netflix
Michal Spiegel
Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v septembri 2019
Zdroj | Netflix
Zdroj | Netflix

Letná uhorková sezóna je za nami a to znamená, že je tu najlepšie obdobie roku – jeseň, ktorá je známa tými najväčšími filmami a seriálmi. Ako každý mesiac, aj v septembri sme tu s našim pravidelným článkom o tých najlepších seriáloch, ktoré nás tento mesiac čakajú na streamovacích službách.

Ide o pravidelný seriál, v ktorom každý mesiac prinášame aktuálne tipy na filmy, seriály či televízne show, ktoré sa objavia na najväčších stramovacích službách – Amazon Prime, Netflix a HBO GO. Ak chcete vedieť, aké snímky sme vybrali v predchádzajúcich častiach, prečítajte si prvý, druhý a tretí diel nášho seriálu.

Pozrite si

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v auguste 2019

Pod každým seriálom je dátum americkej premiéry. Väčšinou sa v tento deň objaví seriál aj na slovenskom Netflixe, na HBO GO a Amazone, no môžu existovať výnimky.

Ku každému seriálu sme najnovšie pridali aktuálne hodnotenia a tiež linky na populárne platformy – IMDB, Rotten Tomatoes a ČSFD. Hodnotené sú iba seriály, ktoré už mali vydanú aspoň jednu sériu.

The Deuce Season 3

HBO GO – 9. september

IMDB – 8,1/10

Rotten Tomatoes – 96 % (Tomato meter), 82 % (Audience Score)

ČSFD – 80 %

Tretia séria výborného seriálu s Jamesom Francom a Maggie Gyllenhaal v hlavných úlohách. Pokiaľ ste nemali tú česť s predchádzajúcimi sériami, The Deuce rozpráva príbeh vzostupu porno-priemyslu v New Yorku v období 70. a 80. rokoch minulého storočia.

https://www.youtube.com/watch?v=h2tFmlBKFZA

Ako sa zo sexu a prostitúcie stal multimiliardový priemysel v USA vám ukáže už tretia séria tohto mimoriadne úspešného seriálu z dielne HBO. Tretia séria bude mať 8 epizód.

Disenchantment Part 2

Netflix – 20. september

IMDB – 7,2/10

Rotten Tomatoes – 62 % (Tomato meter), 72 % (Audience Score)

ČSFD – 73 %

Tvorcovia kultového seriálu Simpsonovci prídu už tento mesiac s druhou sériou nového seriálu Disenchantment. Podobne ako predchádzajúce projekty ako spomínaní Simpsonovci či Futurama, aj seriál Disenchantment je určený skôr pre dospelých. Nenechajte sa preto oklamať kreslenou grafikou.

Seriál Disenchantment sa odohráva vo fantasy svete a jednotlivé časti na seba nadväzujú. Čo sa týka hodnotení, prvá séria seriálu sa drží v nadpriemernom hodnotení okolo 70 percent.

https://www.youtube.com/watch?v=Fnvw_LRdyVA

Pozrite si

Turecko môže cenzúrovať Netflix a ďalšie streamovacie služby

The I-Land

HBO GO – 12. september

IMDB – N/A

Rotten Tomatoes – N/A

ČSFD – N/A

Pamätáte si ešte seriál LOST? Nový počin od Netflixu sa pravdepodobne bude snažiť na tento seriál niečím podobať. Opustený ostrov, desať stroskotancov a strata pamäte. Tak sa začína survival seriál I-Land, ktorý dostal označenie mysteriózna dráma.

Aj keď v nej nehrajú známi herci, podľa prvého traileru sa môžeme tešiť na nádhernú výpravu a nečakané zvraty. Okrem LOSTu sa seriál trochu podobá na sériu Hunger Games alebo na populárny seriál Westworld. Prvá séria príde už v prvej polovici septembra a prinesie 7 sérií.

Inside Bill’s Brain: Decoding Bill Gates

Netflix – 20. september

IMDB – N/A

Rotten Tomatoes – N/A

ČSFD – N/A

Čo Netflix vie robiť výborne, sú dokumentárne filmy. Trojdielna séria, ktorej sa dočkáme už tento mesiac, nám predstaví jedného z najväčších technologických vizionárov. Seriál o Billovi Gatesovi nám ukáže život zakladateľa Microsoftu, filantropa, miliardára a tiež nás zoberie do zákulisia Silicon Valley.

Pokiaľ čítate náš portál pravidelne, znamená to, že sa zaujímate o nové technológie a preto by vám rozhodne nemal tento dokumentárny seriál ujsť. Čo je najväčší strach Billa Gatesa? Že mu prestane pracovať mozog.

Pozrite si

4 najlepšie stránky pre fanúšikov Netflixu

The Politician

Netflix – 27. september

IMDB – N/A

Rotten Tomatoes – N/A

ČSFD – N/A

Seriál z prostredia zbohatlíckej rodiny venujúci sa politike, ktorý kombinuje komédiu a triler? Prečo nie. Navyše s hviezdnym obsadením v podobe Bena Platta, Gwyneth Paltrow a Jessicy Lange. Hlavná postava Payton Hobart chcel byť vždy prezidentom USA. Kým sa tak stane, musí zvládnuť prvú rozhodujúcu skúšku intrigami – prejsť strednou školou.

https://www.youtube.com/watch?v=6-kdBlzCG7w

Podľa traileru pripomína nový seriál kombináciu 13 Reasons Why a ľahký odvar House of Cards. Prvá séria ponúkne 10 dielov.

The Spy

Netflix – 6. september

IMDB – N/A

Rotten Tomatoes – N/A

ČSFD – N/A

Ali G, Borat či Bruno. Tieto postavy poznáme vďaka talentovanému hercovi Sacha Baron Cohenovi. Ten sa ukáže už začiatkom septembra v novom seriáli z dielne Netflixu. Pôjde o seriál založený na skutočných udalostiach o izraelskom špiónovi Eli Cohenovi, ktorý pracoval pre izraelskú tajnú službu Mossad v Sýrii v období 60. rokoch.

Sacha Baron Cohen si tak po dlhej dobe zahrá vážnu postavu, čo je pri tomto hercovi určite pozoruhodné. Seriál je točený ako miniséria a bude mať 6 dielov.