Sennheiser GSP 370 – herné slúchadlá s rekordnou výdržou batérie

ZDROJ | Sennheiser

Bezdrôtové headsety sú perfektným doplnkom najmä pre konzolových hráčov. Problémom býva väčšinou výdrž. Nové slúchadlá Sennheiser GSP 370 preto sľubujú výdrž až 100 hodín.

Bezdrôtové herné headsety sa musia od konkurencie odlišovať najmä výdržou. Kým konkurencia väčšinou ponúka maximálne 20 až 30 hodín na jedno nabitie, spoločnosť Sennheiser sa rozhodla nastaviť latku poriadne vysoko.

Značka Sennheiser je známa pre svoju kvalitu a tiež dizajn slúchadiel. Model Sennheiser GSP 370 nie je výnimkou. Slúchadlá ponúkajú elegantný dizajn a čierne farebné spracovanie.

Pozrite siSennheiser má prvé slúchadlá s certifikátom Magic Leap

Hlavnou devízou má byť spomínaná výdrž, ktorá má dosahovať 100 hodín. Ak sa vám náhodou slúchadlá počas hrania vybijú, počas nabíjania ich môžete ďalej používať. Pokiaľ by ste hrali 6 hodín týždenne, slúchadlá by vám vydržali štyri mesiace na jedno nabitie.

Zvuk sľubuje vysokú kvalitu a slúchadlá umožňujú využiť funkciu tlmenia okolitého hluku, ktorá je zabudovaná do mikrofónu. Frekvenčný rozsah slúchadiel je od 20 do 20 000 Hz.

Slúchadlá sú kompatibilné so systémom Windows 10. Používať ich môžete aj na počítačoch Mac či konzole PlayStation 4. prepojenie funguje cez USB vysielač.

ZDROJ | Sennheiser

Pozrite siBezdrôtový headset Sennheiser GSP 670 má viacero zaujímavých funkcií

Ak vás slúchadlá od Sennheiser zaujali, kúpiť sa dajú už teraz za cenu 199 dolárov. Slúchadlá tvoria v portfóliu značky zlatú strednú cestu. K dispozícii sú aj lacnejšie mostové slúchadlá Sennheiser GSP 300 Series za 99 dolárov či prémiové Sennheiser GSP 670 za 349 dolárov, o ktorých sme informovali na začiatku leta.

Pokiaľ sa zaujímate o herné headsety, určite neprehliadnite našu recenziu zo začiatku roku na výborné herné slúchadlá SteelSeries Arctis 7.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojSennheiser

Komentáre k článku