Reklama

Sennheiser EZX 60: štýlové a diskrétne Bluetooth slúchadlo

Imrich Maťo

Chcete k svojmu mobilu štýlové a pritom diskrétne Bluetooth slúchadlo? Skúste špičkové slúchadlo Sennheiser, poteší vás vysoko kvalitným zvukom.

Sennheiser EZX 60

Špecialista na audio techniku, slúchadlá, náhlavné súpravy, mikrofóny a iné, nemecká spoločnosť Sennheiser, nedávno predstavila nový Bluetooth headset, malé a ľahké, iba 12-gramové slúchadlo Sennheiser EZX 60. Toto štýlové a diskrétne slúchadlo je vybavené prvotriednym Sennheiser zvukom, porovnateľným s plnohodnotnými slúchadlami. Digitálna redukcia okolitého hluku a echa zabezpečuje kryštálovo čistý zvuk a výbornú počuteľnosť za (takmer) každých podmienok. Bezdrôtovú slobodu vám slúchadlo Sennheiser EZX 60 zabezpečí vďaka podpore Bluetooth v.2.1 s EDR a kompatibilite so staršími verziami Bluetooth. Jeho ovládanie je jednoduché, hravo ho zvládnete jednou rukou, či už prijatie alebo ukončenie hovoru, ale aj ovládanie hlasitosti.

Sennheiser EZX 60

Nosenie Bluetooth slúchadla Sennheiser EZX 60 je vďaka jeho nepatrnej hmotnosti jednoduché a neobťažuje ani po mnohých hodinách používania. Dvojhodinový nabíjací cyklus dodá slúchadlu energiu na 300 hodín pohotovosti alebo 7,5 hodiny hovoru. Od svojho mobilného telefónu sa môžete vzdialiť až na 10 metrov, a zostanete s ním v spojení. Slúchadlo Sennheiser EZX 60 môžete pomocou prispôsobiteľného ušného háku bez problémov nosiť na pravom aj ľavom uchu. Matná čierna povrchová úprava ho robí dostatočne decentným pre akúkoľvek príležitosť. Jeho cena cca 65 € je vzhľadom na celkovú funkčnosť na veľmi dobrej úrovni. Uvádzanie ďalších nových špičkových audio výrobkov značky Sennheiser však zostane už plne na nasledovníkoch zakladateľa firmy Prof. Dr.-Ing. Fritza Sennheisera, s ktorým sme sa len pred tromi dňami navždy rozlúčili.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.