Reklama

Sennheiser Accentum majú všetko, dokonca aj priaznivú cenu

Zdroj | Sennheiser
Richard Pliešovský
Zdroj | Sennheiser
Zdroj | Sennheiser

Výrobca špičkových slúchadiel predstavil novinku, ktorá konečne dopĺňa portfólio o cenovo prijateľný model s výbornými vlastnosťami. Napriek rozumne určenej sume ponúka ANC, ekvalizér a dlhú výdrž na jedno nabitie.

Sennheiser Accentum sa sa vyhýbajú štandardným tvarom mušlí slúchadiel, sú navrhnuté v tvare fazule, ktoré sú podľa výrobcu oveľa ergonomickejšie. Tento tvar bol vyvinutý v spolupráci so spoločnosťou Sonova, popredným výrobcom načúvacích prístrojov

Zdroj | Sennheiser
Obsah pokračuje pod reklamou

V každom slúchadle sa nachádza 7 mm dynamický menič, ktorý poskytuje čisté výšy, zrozumiteľné stredy a hlboké basové tóny. Výrazným basom napomáhajú pribalené štyri páry ušných koncoviek, ktoré by sa mali postarať o tesné utesnenie zvukovodu.

Sennheiser Accentum ponúkajú aktívny filter hluku (ANC), ten dopĺňajú režimy True Wireless Hybrid ANC a Transparency, ktoré si môžete prispôsobiť podľa vašich požiadaviek, aby ste mali boli dostatočný prehľad o vašom okolí. V aplikácii môžete využiť 5-pásmový ekvalizér, či prispôsobiť gesta klepnutia, takže by ste mali získať zvuk aj ovládanie presne podľa vašich predstáv.

Funkcie Sound Check oceníte, ak budete slúchadlá využívať v rôznych systémoch (ANdroid, iOS). Je to sprievodca prednastavení, ktoré si možete nahrať do cloudu a získať tak prístup na všetky vaše zariadenia so systémom iOS alebo Android.

Accentum podporujú kodeky SBC, AAC, Qualcomm AptX a LC3 pre zvuk Bluetooth LE (cez Bluetooth 5.3). Tieto technológie sa premietajú do 8-hodinovej výdrže na jedno nabitie, puzdro sa postará o ďalšie dve dobitia, celková výdrž sa tak zvýši na výborných 28 hodín. Používatelia určite ocenia podporu rýchleho (USB-C) a tiež bezdrôtového nabíjania (Qi). Pri káblovom nabíjaní si slúchadlá na plnú kapacitu nabijete za 70 minút.

Zdroj | Sennheiser

Na obrázku nižšie vidíte celú rodinu slúchadiel Accentum (zľava): Accentum True Wireless, Accentum Wireless a Accentum Plus Wireless:

Zdroj | Sennheiser

Cena novinky USA trh je 279,95 dolárov. Ceny pre Európu v čase písania článku zatiaľ neboli spresnené.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.