Reklama

Scubajet – elektromotor na malý čln aj pre potápačov

Scubajet
Zdroj | Scubajet
Terézia Miková
Scubajet
Zdroj | Scubajet
Zdroj | Scubajet

Z malého člna alebo plávacej dosky s veslom sa môže pomocou prenosného elektromotora Scubajet stať šikovným motorovým dopravným prostriedkom.

Zdroj | Scubajet

Scubajet je koncept prenosného elektromotora, ktorý môžete využiť pri rôznych vodných športoch, napr. kanoistika, potápanie, plavba na malom člne a iné. V priebehu desiatich sekúnd produkt dokáže zmeniť napr. malý čln na vodný dopravný prostriedok s elektrickým pohonom. Umožňuje kombinovať fyzickú aktivitu s relaxačnou plavbou po vodnej hladine.

Tichý a ekologický pohon

Scubajet je elektromotor s tichým pohonom, s výdržou batérie asi 1,5 hodiny, bez produkcie emisií. Rozmery elektromotoru sú 80 x 25 centimetrov a s hmotnosť 2,4 kilogramu. Výkon elektromotora je možné prispôsobiť rôznym situáciám – rýchlejšej jazde ale aj pomalej, vyhliadkovej plavbe.

Pozrite si

PREHĽAD | Čo si vziať so sebou na dovolenku?

Produkt dosahuje najvyšší výkon približne 3,1 kW.

Zdroj | Scubajet

Produkt je bezpečný aj pre deti. Momentálne je možné inštalovať motor na kanoe, malý čln a SUP. Neskôr by mal byť dostupný aj pre potápačov.

Ak sa chcete stať majiteľom prenosného elektromotora, môžete podporiť kampaň, ktorá v týchto dňoch prebieha v rámci Kickstarter. Najmenšou sumou, ktorou môžete prispieť je momentálne 990 dolárov, asi 878 eur.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.