Satechi prináša dva nové multimediálne adaptéry pre MacBooky

ZDROJ | Satechi

Nové adaptéry USB-C umožnia majiteľom MacBookov používať naraz dva monitory, Ethernet alebo čítačku SD kariet. Oba podporujú obraz v 4K rozlíšení, predávať sa začnú v septembri.

Inovatívna značka Satechi vznikla v roku 2005 v San Diegu. Vyrába elegantné technologické výrobky a ich doplnky. Patrí medzi prvé spoločností v oblasti spotrebnej elektroniky, ktorá navrhla a pripravila výrobky a príslušenstvo pre nový štandard USB-C, v súčasnosti je lídrom v tomto odvetví.

Dnes sa pozrieme na nové redukcie, resp. adaptéry, ktoré dodajú MacBookom chýbajúcu konektivitu.

Type-C Dual Multimedia Adapter

ZDROJ | Satechi

Adaptér ponúka okrem dvoch portov HDMI jeden USB 3.0 typu A, 60 W napájanie cez USB-C, ethernetové pripojenie a sloty pre microSD a SD karty. HDMI výstupy podporujú 4K rozlíšenie, 60 Hz pre jeden monitor, druhý len pre 30 Hz.

Adaptér využíva dva USB-C porty z modelov: 2019/2018 MacBook Pro, 2018 MacBook Air a 2018 Mac Mini. Adaptér nepodporuje modely MacBook s jedným portom USB-C.

ZDROJ | Satechi

Na výber je v šedej a striebornej farbe za 110 dolárov. Satechi teraz ponúka 20 % zľavu do 3. septembra. Pri objednaní na ich webovej stránke treba do príslušnej kolónky zadať kód „DUALDISPLAY“. Vtedy je cena 88 dolárov.

Pozrite siSatechi rozširuje ponuku príslušenstva o USB-C myš a ekologickú podložku

USB-C Dual HDMI Adapter

Tento adaptér má podobné parametre ako predchádzajúci model, no ponúka len dva HDMI výstupy a USB-C port. HDMI však dokáže ponúknuť 4K/60Hz obraz z oboch portov.

Dodáva sa s odnímateľným silikónovým krytom, ktorý môže pomôcť pri nadmernom zahrievaní. To je bohužiaľ častý sprievodný jav pri podobných adaptéroch ak sa vysiela obraz naraz na dva monitory.

Model je určený pre MacBook Pro, alebo MacBook Air s dvoma USB-C portami. Objednať sa dá v striebornej alebo šedej farbe. K dispozícii bude od druhej polovice septembra za 65 dolárov.

Satechi tento mesiac ešte stihlo predstaviť 72 wattovú nabíjačku do auta s USB-C portom, ktorá by si mala vedieť poradiť nielen s iPhonmi, iPadmi, ale aj s MacBookmi. Predáva sa za prijateľných 30 dolárov.

ZdrojSatechi

Komentáre k článku