Reklama

Sanyo Xacti DMX-CA100: Full HD kamera do vody

Roman Calík

Japonci majú novú hračku. Opäť si môžu ako prví natáčať Full HD videá až do hĺbky troch metrov. Za všetko môže Sanyo a ich nová videokamera.

Sanyo DMX-CA100 black

Nová Full HD kamera Sanyo Xacti DMX-CA100 sa môže pochváliť štandardom IPX8, vďaka ktorému je vodeodolná až do hĺbky troch metrov. Videokamery s možnosťou nahrávania pod vodnou hladinou sú dostupné aj na Slovensku, nájdete ich najmä v ponuke Panasonicu a po novom aj Samsungu či Toshiby. Len Toshiba CAMILEO BW10 však ponúkne aj plné Full HD rozlíšenie, podobne ako novinka od Sanyo, avšak len do hĺbky dvoch metrov.

Sanyo DMX-CA100 black 2

Na fotografiách vyzerá kamera veľmi dobre. Rozmermi tiež neurazí. Použitý 1/2.33“  CMOS senzor spája s 12-násobným optickým zoomom so známou Sanyo technológiou – Double Range Zoom. Vďaka nej si môžete prepínať medzi tzv. Wide Mode (40 mm – 240 mm) a Tele Mode (80 mm – 480 mm) a to jediným tlačidlom na tele videokamery. Videonahrávky môžete sledovať aj na 2,7-palcovom displeji. Podporované sú i pamäťové karty SDXC. Ak ste na novinku dostali chuť, tak vedzte, že vám ju bude musieť kúpiť váš známy, pretože kamera bude zatiaľ dostupná len v Japonsku.

Sanyo DMX-CA100 zoom

Sanyo DMX-CA100 pink

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.