Reklama

Sanyo VPC-CA102YL: Natočte si Full HD video aj pod vodou

Marek Šimunek

Spoločnosť Sanyo už v máji predstavila vodotesnú videokameru do vrecka, ale tentokrát prichádza s novým, sviežim dizajnom. Žltá Full HD kamera je okrem iného schopná natáčať video aj pod vodou do hĺbky tri metre.

Sanyo VPC-CA102YL

Videokamera Sanyo VPC-CA102YL vyniká najmä svojím sviežim dizajnom, malými rozmermi, ktoré vyjadrené číslami znamenajú 110,2 x 85,6 x 37,3 mm a výraznou žltou farbou. Ako sa na poriadnu kameru dnešnej doby patrí ponúkne Full HD rozlíšenie 1 920 x 1 080 bodov a video vo formáte MPEG-4 AVC/H.264. Na SDXC kartu o veľkosti 64 GB ste schopný nahrať až 480 minút videa. Okrem natáčania videa dokáže VLC-CA102YL fotiť aj statické zábery v rozlíšení 14 MPx. Pre dostatočné priblíženie objektu máte k dispozícii 12 násobný zoom pri natáčaní videa a 5 násobný pri fotení statických záberov. Vaše výtvory si môžete jednoducho prezrieť na 2,7″ širokouhlom LCD displeji.

Sanyo VPC-CA102YL

Sanyo CA102YL je ako stvorená pre všetkých dobrodruhov a bude vám vernou spoločníčkou na cestách po vode, snehu alebo pri akýchkoľvek outdoorových aktivitách. Vaše dáta môžete ukladať na SD, SDHC karty alebo na karty s vysokou kapacitou SDXC až do veľkosti 2 TB. Integrovaná batéria poskytne energiu na približné 60 minútový súvislý záznam videa vo Full HD formáte a je ju možné nabíjať cez integrovaný USB port. Okrem USB ponúkne aj HDMI port pre pohodlné sledovanie Full HD videí na televízoroch a monitoroch podporujúcich vysoké rozlíšenie. Full HD videokamera Sanyo CA102YL bude dostupná v priebehu augusta za cenu 349,99 USD (265,63 EUR).

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.