Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Samsung Xcover E2370: malý drsňák na dva mesiace

Samsung Xcover E2370: malý drsňák na dva mesiace
Števo Porubský
Samsung Xcover E2370: malý drsňák na dva mesiace

Po vynovenom modeli Sonim XP3 Sentinel sa čoskoro na trhu, hoci zatiaľ len švédskom, objaví ďalší odolný mobil. Novinka s označením Xcover E2370 od juhokórejského Samsungu ponúkne vysoko odolné telo a výbornú výdrž batérie.

 Samsung Xcover E2370

Samsung Xcover s kódovým označením E2370 je pokračovateľom odolných telefónov výrobcu, ktoré si u mnohých získali obľubu najmä kvôli zvýšenej odolnosti. Tá sa zíde nielen v bežnom živote, kedy sa nemusíte o svoj mobil až tak strachovať, ale aj pri aktívnom odpočinku. Športovci, turisti, ale aj robotníci za necelých 80 € získajú mobil s certifikátom IP-54, ktorý potvrdzuje zvýšenú odolnosť voči prachu, vode a pádom. Vďačí za to pogumovanému telu a bezpečným krytom konektorov, pričom hrúbka je len 19 mm a hmotnosť 115 gramov.

 

Výdrž až 67 dní! 

Z klasickej výbavy mobil veľmi nezaujme, no dôvodom je práve jeho odolnosť. Jemné súčiastky potrebné pre vybavené mobily by sa mohli poškodiť a tak výrobca stavil na osvedčené a odolné vnútro. Výbava teda zahŕňa funkcie ako hovory, SMS, GPRS/EDGE dátové prenosy, displej s rozlíšením 128 x 160 bodov, VGA fotoaparát, 5 MB pamäť, slot pre microSD karty, Bluetooth či FM rádio. Zaujímavo znie informácia o výdrži až 67 dní v pohotovosti alebo 22 hodín hovoru! Ktovie koľko to bude v praxi, no určite prekoná všetky súčasné telefóny. Novinka sa dostáva na švédsky trh v týchto dňoch, európsky trh bude nasledovať budúci mesiac.

Samsung Xcover E2370