Reklama

Samsung Xcover E2370: malý drsňák na dva mesiace

Števo Porubský

Po vynovenom modeli Sonim XP3 Sentinel sa čoskoro na trhu, hoci zatiaľ len švédskom, objaví ďalší odolný mobil. Novinka s označením Xcover E2370 od juhokórejského Samsungu ponúkne vysoko odolné telo a výbornú výdrž batérie.

 Samsung Xcover E2370

Samsung Xcover s kódovým označením E2370 je pokračovateľom odolných telefónov výrobcu, ktoré si u mnohých získali obľubu najmä kvôli zvýšenej odolnosti. Tá sa zíde nielen v bežnom živote, kedy sa nemusíte o svoj mobil až tak strachovať, ale aj pri aktívnom odpočinku. Športovci, turisti, ale aj robotníci za necelých 80 € získajú mobil s certifikátom IP-54, ktorý potvrdzuje zvýšenú odolnosť voči prachu, vode a pádom. Vďačí za to pogumovanému telu a bezpečným krytom konektorov, pričom hrúbka je len 19 mm a hmotnosť 115 gramov.

 

Výdrž až 67 dní! 

Z klasickej výbavy mobil veľmi nezaujme, no dôvodom je práve jeho odolnosť. Jemné súčiastky potrebné pre vybavené mobily by sa mohli poškodiť a tak výrobca stavil na osvedčené a odolné vnútro. Výbava teda zahŕňa funkcie ako hovory, SMS, GPRS/EDGE dátové prenosy, displej s rozlíšením 128 x 160 bodov, VGA fotoaparát, 5 MB pamäť, slot pre microSD karty, Bluetooth či FM rádio. Zaujímavo znie informácia o výdrži až 67 dní v pohotovosti alebo 22 hodín hovoru! Ktovie koľko to bude v praxi, no určite prekoná všetky súčasné telefóny. Novinka sa dostáva na švédsky trh v týchto dňoch, európsky trh bude nasledovať budúci mesiac.

Samsung Xcover E2370

 

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.